Новий музей відкриють у Черепківцях
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 2-03-2017, 09:23
Переглядів: 223

Наше майбутнє та майбутнє нашої країни залежить від підро­стаючого покоління. У Черепківцях розуміють відповідальність за та­лановиту молодь і забезпечують належні умови для її розвитку. Адже саме у цьому селі двері бу­динку творчості та дозвілля завжди відчинені. Тут проводять концерти, діти і дорослі охоче співають, тан­цюють, інсценізують твори відомих письменників. Тут діє відомий ама­торський колектив „Калинонька” (кер. Василь Репчук). Не так давно присвоєно звання „народного ама­торського” театру „Родина”.

Зрозуміло, що для розвитку творчих здібностей потрібно ство­рювати належні умови. Наразі, у будинку творчості та дозвілля с. Черепківці провели нове освітлен­ня та встановили сучасну систему опалення (19 конвекторів). Відре­монтували хореографічний зал. Гля­дацький зал оновили стільцями (150 штук). Це все за рахунок субвенції з держбюджету в сумі 147 тис. грн. за сприяння народного депутата Украї­ни Григорія Тіміша.

До працівників БТД Черепківців навідалась начальник управління культури ОДА Віра Китайгородська. Під час візиту оглянули новостворе­ний музей історії села, завідуватиме яким вчитель історії Олександр Кар­пюк. Музей планують урочисто від­крити у травні на 30-річчя колективу „Калинонька”.

Лариса ДУЩАК.

Фото автора.Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет