Учитель — одна із найблагородніших професій
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 2-03-2017, 09:25
Переглядів: 245

Для підтримки розвитку та вдосконалення педагогічної професії, розкриття потенціа­лу вчителів впродовж двох де­сятиріч в Україні проводиться конкурс „Учитель року”. Цього­річ за підтримки Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівець­кої області Всеукраїнський кон­курс відбувся 22-й раз поспіль.

Цьогоріч за звання найкращих педагоги боролися у 5 номінаціях: „Початкова освіта”, „Біологія”, „Ін­форматика”, „Румунська мова і літе­ратура”, „Музичне мистецтво”. Було 7 конкурсних випробувань. Цього­річ вперше номінанти виконували практичну роботу, яка передбачала перевірку вмінь конкурсантів вико­нувати практичні завдання у межах навчального предмету та експерти­зу підручника. Також, впродовж го­дини, писали тести в електронному форматі. Теж вперше демонструва­ли майстер-клас, який пройшов під лозунгом: „Я знаю як це робити. Я навчу вас”. За усіма конкурсами ве­лося громадське спостереження.

Участь у другому турі цьогоріч взяли 48 педагогічних працівників загальноосвітніх закладів області. Глибоцький район представили та­лановиті педагоги, які вкладають у свою справу серце і розум. А саме: у номінації „Початкова освіта” Анас­тасія Білійчук (Кам’янська ЗОШ) от­римала особливу відзнаку ДОН за високий професіоналізм та педаго­гічну майстерність. Якісно, профе­сійно представила власні напрацю­вання, показала високий фаховий рівень, інноваційний потенціал ди­пломант конкурсу, вчитель Старо­вовчинецького ліцею Ніна Лук’ян у номінації „Біологія”. Гідно пред­ставив роботу освітян району на обласному рівні творчий викладач Тереблеченської ЗОШ №1 Костян­тин Кожокарь у номінації „Музичне мистецтво”. Дипломом ІІ ступеня у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу нагородили вчителя Ко­ровійської ЗОШ Андрія Хабюка у номінації „Інформатика”. А диплом І ступеня — блискуча перемога на обласному рівні у номінації „Ру­мунська мова і література” вчителя Купського НВК Марілени Зигрі, яка представлятиме район та область на державному етапі.

Урочисте закриття ІІ туру Всеу­країнського конкурсу „Учитель року” відбулось у Чернівецькому облас­ному центрі естетичного виховання „Юність Буковини”.

Лариса ДУЩАК.Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет