Міцні руки штовхають і гирю, і зброю солдата тримають
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 2-03-2017, 09:26
Переглядів: 241

Підло й нахабно розв’язана пу­тінським режимом жорстока війна на сході України висунула на пер­ший план висвітлення у засобах масової інформації подій, учасників боротьби за цілісність і незалеж­ність нашої держави. То є логічним і цілком зрозумілим. Але цього разу мова піде про воїна, який від жовт­ня минулого року несе строкову службу у Кривому Розі у підрозділі Національної гвардії. Ім’я йому — Василь Бурла, він уродженець с. Йорданешти.

Чесно кажучи, був приємно по­дивований, що попервах у розмові з батьком Василя — Іллею Тодоро­вичем, дізнався: син сам і рішуче виявив бажання піти в армію, а не ухилятись від неї.

— Саме так, — підтвердив зго­дом у короткій телефонній розмові Василь.

— І не пожалкував? — перепи­тав хлопця.

— Аж ніяк, ці кілька місяців під­твердили правильність мого рішен­ня, власне, і громадянської позиції. Службу вже освоїв, все йде нор­мально, — чітко відкарбував мій спів­розмовник.

І тут зроблю невеликий відступ від армійських буднів. Василь Бурла — юнак із сільським гартом, звичним до праці, бо вже у 16 років допомагав батькові поратись на стині, доглядати за вівцями і швидко навчився навіть їх доїти. Словом, руки стали тверди­ми, міцними. А вже відтак, коли на­вчався у Глибоцькому професійному ліцеї завдяки тренеру Дмитру Мігаю всерйоз захопився гирьовим спор­том, був і чемпіоном району у своїй ваговій категорії.

— В армії вдається зараз далі займатись гирями, — знову запитав Василя.

— Оце щойно прийшов із спорт­залу, думаю, швидко ввійду у форму. Можливо, зміню вагову категорію, бо годують нас добре, за ці кілька міся­ців 5 кілограмів додав до своїх попе­редніх 70, — відповів солдат.

Ось такі-то армійські справи у на­шого земляка. Хоча ще одна деталь, котру навів Василь: кожної неділі разом із товаришами та командиром ходять до православної церкви, мо­ляться за себе і мир в Україні.

Дай-то, Боже, аби все склалось добре і в хлопця, і в рідній державі.

Василь ГЕЙНІШ.

Р.S. Автор висловлює вдячність Георгію Лютику — сільському голові Йорданешт за сприяння у підготовці цього матеріалу.Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет