Лілія Гринчешен: „Головне — досягти цільових орієнтирів в умовах сучасних викликів на ринку праці”
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 2-03-2017, 09:29
Переглядів: 235

Із 15 лютого 2017 року згідно із відповідними пого­дженнями голови Глибоцької райдержадміністрації та в.о. голови Державної служби зайнятості України наказом Чер­нівецького обласного центру зайнятості на посаду дирек­тора Глибоцького центру зайнятості призначено Лілію Гринчешен.

Лілія Лаврентіївна уродженка с. Просіка, має дипло­ми юрисконсульта після закінчення Кіцманського рад­госп-технікуму та еколога по завершенню навчання у Харківському політехнічному університеті. Роботу роз­почала у Глибоцькому райцентрі зайнятості у 2002 році. Працювала на різних відповідальних посадах, зокрема і за­ступника директора.

Лілія Гринчешен заміжня, чоловік Анатолій працює го­ловним інспектором Державної екологічної інспекції у Чер­нівецькій області, син Мар’ян — студент третього курсу вишу у Києві, а Валентин — випускник Глибоцької гімназії.

— Отже, після восьми місяців виконання обов’язків керівника центру тепер Ви уже офіційно призначені на посаду директо­ра, з чим Вас і вітаємо. У світлі нинішніх вимог реорганізаційних змін у функціонуванні центру, що головне вбачаєте у своїй роботі?

— Перш, ніж відповісти на це запитання, хочу адресувати щирі слова вдячності за отриману добру школу наставництва досвідченим попереднім керівникам центру — Сільвіяну Бойку та Олені Забло­товській, а також нинішнім старшим співробітникам Василю Попеску і Ганні Майстрюк. Як, власне, і за підтримку і порозуміння всьому ко­лективу.

А тепер по суті справи. Із січня 2017 року Державна служба зайня­тості ввела в дію сервіс, за допо­могою якого кожен відвідувач, не витрачаючи зайвого часу може запи­сатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру України. Водночас, послуга електронної чер­ги реєстрації безробітних доступна на порталі Держслужби зайнятості через рубрику „Електронні послуги”. Уже в першому кварталі нинішньо­го року запрацює і новий сайт ДСЗ. Цей інформаційний ресурс стане найбільшим майданчиком для по­шуку роботи у нашій державі.

Пріоритетним завданням цього­річ є необхідність вдосконалення та активізація роботи спеціалістів центру, посилення інформацій­но-роз’яснювальної роботи з пра­цедавцями, зосередження послуг служби зайнятості на виконанні та досягненні цільових орієнтирів в умовах сучасних викликів на ринку праці.

— Яка тенденція щодо сфери зайнятості у районі, скажімо за ос­танній рік. У порівнянні з іншими районами, як виглядає Глибоччи­на у сенсі влаштування працез­датного населення?

— У нашому центрі з початку року зареєстровано 162 безробітних, загалом же їх є 630. Із них 75 осіб проходять професійне навчання на замовлення роботодавців, а в гро­мадських тимчасових роботах за­діяно 92 та працевлаштовано 108 чоловік. Скажу також, що Глибоць­кий центр зайнятості серед кращих в області щодо працевлаштування безробітних та виконання інших цільових орієнтирів. Торік ми до­сягнули у цьому сенсі 100% показ­ника, а деякі навіть перевершили.

— Довелося чути, що виплата допомоги по безробіттю людям, які стоять у Вас на обліку здійс­нюється доволі нерегулярно, ін­коли лише частинами — по кіль­ка десятків гривень. Це справді так?

— Ми бачимо сьогодні достат­ньо позитивну динаміку щодо ви­плати допомоги по безробіттю. Матеріальне забезпечення прово­диться три рази на місяць, мабуть, тому й існує хибна думка з приводу нерегулярної виплати і лише ча­стинами.

— І, нарешті, рівень зарплати співробітників Вашого колекти­ву, яким він є (гадаю, це не се­крет), чи своєчасно і у повному обсязі цю зарплату отримуєте?

— На мою думку, рівень нашої заробітної плати не відповідає тому обсягу роботи, який ми вико­нуємо.

— Дякую за розмову. Успіхів Вам!

— Вдячна і Вам за добрі поба­жання!

Вів розмову Василь ГейнішДжерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет