Перший досвід виявився вдалим: тереблеченські таеквондисти привезли додому три нагороди
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 6-03-2017, 14:58
Переглядів: 210

4 березня у Чернівцях відбувся відкритий чемпіонат Чернівецької області з таеквон-до серед дітей та підлітків «EXTREME OPEN – UNREAL FIGHT 2017». У змаганнях взяли участь 150 таеквондистів з нашої області, а також гості з Івано-Франківська (СК «Лідер», СК «Боєць», СК «Вотум»). Чемпіонат проходив на чотирьох доянгах у чотирьох розділах таеквон-до.

Глибоччину на цьому престижному турнірі представили троє  таеквондистів із Тереблечі, які здобули три нагороди у розділі індивідуальний спаринг. Олександр Анадим здобув срібну медаль у ваговій категорії «-32 кг», Іван Туранський завоював бронзу у тій же ваговій категорії, а Дмитро Кожокар став бронзовим призером у ваговій категорії «-36 кг». Для цих юнаків, це був перший бойовий і спортивний досвід, але незважаючи на це, вони гідно боролися і досягли відповідних результатів. Наступною сходинкою до вершин таеквон-до для наших юних бійців стане чемпіонат Всеукраїнського союзу таевкон-до, який відбудеться у м. Івано-Франківськ.

Організатори змагань висловлюють велику подяку партнерам та спонсорам, а саме: Чернівецькій обласній організації «Спілка офіцерів України» та фітнес-клубу «Нова Спорт». У свою чергу, керівник Чернівецької обласної організації «Спілка офіцерів України», полковник запасу Микола Рубанець, зазначив, що спортивні заходи такого рівня не лише сприяють розвитку молоді і спорту Буковини, а й піднімають рівень військово-патріотичного виховання, що нині  є вельми актуальним і необхідним.