З недобросовісними перевізниками у Глибоцькому районі планують розірвати угоди
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 6-03-2017, 15:13
Переглядів: 219

Чергове засідання Колегії Глибоцької райдержадміністрації відбулось минулої п’ятниці, 3 березня, під керівництвом голови РДА Георгія Придія за участі голови райради Петра Панчука, сільських голів, очільників об’єднаних територіальних громад та керівників організації та установ району. Як завжди, на порядок денний було винесено ряд актуальних питань, які подекуди викликали «гаряче» обговорення. Стосувалися вони соціально-економічного розвитку Глибоцького району, надання державних допомог, пільг та субсидій, військового обліку, надання медичної допомоги пацієнтам пільгової категорії, профілактики злочинності серед неповнолітніх тощо.

Одна з тем, яка викликала найбільш жваве обговорення під час засідання Колегії — якість автоперевезень. За словами присутніх, часто перевізники, які транспортують пасажирів  на території Глибоцького району, ігнорують укладеними угодами і не виконують взяті, на них зобов’язання. І останнім часом багато з них вже переходять межу: не курсують за графіком, спеціально оминають деякі населені пункти, не дбають про умови перевезення. І все це на фоні нещодавнього підвищення цін на проїзд. Наприклад, неприємний інцидент стався минулого тижня у Михайлівці, коли водій маршрутки не захотів їхати через це село, повертаючись з Чернівців. Незважаючи на те, що маршрут пролягає через Михайлівку, водій просто відмовився слідувати за ним і залишив пасажирів на дорозі.

На жаль, подібні ситуації є непоодинокими. А відтак, Колегія прийняла рішення пропонувати розірвати угоди з тими перевізниками, які не виконують, взяті, на себе зобов’язання.

Під час обговорення цього питання зайшла мова і про нелегальних перевізників. Зокрема, як стало відомо, наприкінці минулого року на Глибоччині був проведений рейд щодо «лівих» перевізників, за результатами якого були складені два протоколи, які передбачають по 17 тисяч гривень штрафу. Проте, в апеляційному судді в одному із цих двох випадків рішення про накладення штрафу було скасоване, а в другому — апеляція все ще розглядається. Ось так, хтось бориться з нелегальними перевізниками, а інші — стають на їхню сторону. Хто тут правий, а хто не дуже — вирішуйте самі.

Георгій СЕМЕНЮК.

Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет