Одна золота та одна бронзова нагороди у настільному тенісі
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 13-03-2017, 12:33
Переглядів: 168

Наші юні тенісисти підкорили чернівецьку арену та готуються до нових звитяг.

Протягом 10 та 11 березня у спортивному комплексі «Олімпія» пройшов відкритий чемпіонат міста Чернівці з настільного тенісу. Змагання проводились серед школярів у різних вікових гркпах та окремо серед дорослих.

Позмагатись за титул найкращих майстрів малої ракетки зібрались спортсмени з Чернівців, а також інших міст України та районів нашої області. Честь Глибоччини захищали вихованці Глибоцької, Кам’янської ДЮСШ та підопічні керівника гуртка з настільного тенісу Коровійської ЗОШ Василя Степановського. Здобуток наших тенісистів — одна золота та одна бронзова нагороди, авторами яких стали вихованці тренерського тандему Василя та Валерії Степановських. Зокрема, чемпіоном серед юнаків 2007 року народження і молодших став учень третього класу Чагорської ЗОШ Мартін Давід, а бронзу серед дівчат 2005-2006 р.н. завоювала учениця шостого класу Коровійської ЗОШ Емілія Воронка. Лише одного кроку до п’єдесталу не вистачило наймолодшій учасниці турніру, учениці другого класу Коровійської ЗОШ Ангелині Булезюк, яка посіла четверте місце серед дівчат 2007 р.н. і молодші. Але можна бути впевненим,  що її чемпіонські здобутки ще попереду, адже на цьому чемпіонаті вона змагалась з дівчатами, які на два роки старші за неї.

Варто зауважити, що у наших юних майстрів малої ракетки, які виступили успішно на чернівецьких змаганнях, при певних умовах, є шанс взяти участь у чемпіонатах України серед юнаків 2005-2006 р.н та 2007 р.н і молодших, які відбудуться наприкінці квітня та початку травня.

Наостанок додам, що серед дорослих на відкритому чемпіонаті міста Чернівці найкращий результат здобув Василь Роман з Луковиці, який став четвертим.Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет