Карапчів — шашкова столиця Буковини
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 13-03-2017, 12:51
Переглядів: 194

У цьому селі, який відомий своїми спортивними традиціями відбувся чемпіонат Чернівецької області з шашок, а жителя цього населеного пункту обрано головою новостворенної обласної федерації шашок.

Карапчів привчив нас до того, що у цьому селі регулярно проводяться різноманітні турніри, рівень яких завжди є високим. Один з таких відбувся у неділю, 12 березня і знову відзначився зі знаком «плюс». Мова йде про перший відкритий чемпіонат Чернівецької області з шашок, на старт якого вийшли 29 учасників, серед яких 2 майстри спорту, 6 кандидатів у майстри спорту та 3 першорозрядників. Представляли вони місто Чернівці, а також чотири райони: Глибоцький (Карапчів, Йорданешти, Просіка, Купка, Тереблече, Стерче, Кам’янка та Глибока), Сторожинецький (Тисівці, Красноїльськ та Нижні Петрівці), Кіцманський (м. Кіцмань) та Заставнівський (м. Заставна). Судив змагання єдиний у нашій області суддя національної категорії Георгій Мінтенко.

Чемпіонат відбувся по щвейцарській системі, а щоб уникнути зайвих розмов жеребкування провели за допомогою комп’ютера. Після дев’яти зіграних турів визначились і переможці. Отож, чемпіоном став Василь Паламарик з Чернівців, на другій сходинці розташувався Микола Гнатюк з Тисівців, а призову трійку замкнув ще один чернівчанин Ярослав Курелюк. Вони отримали грамоти і медалі від Карапчівської сільської ради та приватного підприємця, організатора турніру Миколи Ватаманеску.

До речі, перед початком чемпіонату відбулись збори прихильників шашок з Чернівецької області, під час яких було прийнято рішення про створення Чернівецької обласної федерації шашок. Одноголосно головою новостворенної федерації обрали нашого земляка, великого прихильника та підтримувача спорту Миколу Ватаманеску.

Георгій СЕМЕНЮК, "Новий день"

Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет