Із літ поважних встелена дорога
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 29-03-2017, 11:03
Переглядів: 186

У ту далеку вже пору його юності наявність трудового стажу надавала відчутні преференції для вступу до радянського вищого навчального закладу. Тож, пропрацювавши два роки у колгоспній будівельній бригаді, Іван Глопіна вирушив із рідної Волоки до сусідньої Молдови. Іспити в педінституті міста Бельци здав успішно і став студентом факультету іноземних мов. Та вже за рік «француза» призвали до лав армії…До вишу Іван повернувся тільки після майже трьох років служби, а диплом інституту з правом викладання французької мови і літератури отримав у 1969 році.

 Як кажуть у народі, багато води стекло відтоді. Вчителював у Волоці понад тридцять років. Окрім викладача французької, був і військовим керівником.

—        Та сталось так, — пригадує Іван Дмитрович, — що в 2000 році в сільській раді звільнилось місце начальника військово-облікового столу і я посів цю посаду. Звісно, полишити школу, своїх учнів було нелегко. Але тоді впродовж цілого ряду місяців вчителям видавали зарплату горілкою. Востаннє нам з дружиною (теж педагогом) дали 40 ящиків (!).

Одне слово, не зміг стерпіти того всього. А в сільраді працював до 2012-го і у віці 70 років вийшов на пенсію.

Власне, цими днями Іван Дмитрович Глопіна відсвяткував ще один поважний ювілей: 14 березня йому виповнилось сімдесят п’ять. Поряд із численними вітаннями рідних (має, зокрема, двох дочок і п’ятеро онучок) отримав і почесну грамоту від районної ради та районної державної адміністрації. Цією нагородою І.Д. Глопіну відзначено за плідну громадську діяльність, бо у Волоці він очолює первинну ветеранську організацію.

В. Горянин.

Фото Георгія Семенюка.Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет