П’ятнадцять років великих перемог
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 29-03-2017, 12:29
Переглядів: 195

Останнім часом відкриваються багато розважальних закладів, однак, на жаль, людей, які готові інвестувати у масовий спорт та здоровий спосіб життя залишилось одиниці. З одного боку це можна зрозуміти, адже ця справа є зовсім неприбутковою, але з іншого — якщо сьогодні ми не будемо вкладати гроші у спорт, особливо дитячий, завтра ризикуємо втратити цю галузь і опуститись до самих низів.

Коли глибочанин Віктор Хмельницький вирішив зробити інвестицію у дитячий спорт, то про прибутковість цієї справи думав в останню чергу. Як зізнається, то була його дитяча мрія і стала вона реальністю у 32 роки. Саме відтоді, з квітня 2002 року, бере свій початок Глибоцький оздоровчо-спортивний центр.

— Ще зі школи, — каже В. Хмельницький, — любив спорт. Займався боротьбою, був чемпіоном району. Згодом став бізнесменом. Міг розвивати свій бізнес і надалі, але в один день вирішив майже всі зароблені гроші інвестувати у створення цього центру.

На початках роботи, дійсно, було дуже багато, адже перетворити шкільний підвал у сучасний зал для тренування — справа не з легких і не з дешевих. Довелось зробити ремонт і лише одного сміття вивезли аж три КамАЗи. Але, коли тобою «рухає» дитяча мрія, все важке стає легким, а неможливе — можливим. І так, Глибоцький оздоровчо-спортивний центр міцно став на ноги і поступово перетворився на один з найпотужніших осередків бойових мистецтв.

Спершу, — розповідає Віктор, — ми прив’язались до Чернівецької федерації рукопашного бою. Брали участь у змаганнях з того ж рукашного бою, панкратіону, фрі-файту, кік-джитсу, але останні п’ять-шість років пріоритетним видом є кік-боксинг.

Ці п’ятнадцать років діяльності Глибоцького оздоровчо-спортивного центру виявились вельми багатими на досягнення. В. Хмельницький навіть підрахував, що його вихованці ставали 53 рази чемпіонами області, і не лише Чернівецької, а й Івано-Франківської, Вінницької та Волинської, 7 разів — переможцями всеукраїнських змагань, 3 — чемпіонами України і 1 разу — чемпіоном Європи. Вражаючі цифри, думаю погодитесь. І це, не беручи до уваги, срібних та бронзових призерів, а також нагороди на турнірах нижчого рангу.

Звичайно ж, за цими тріумфами ховаються роки невтомної праці, тренувань та чималі грошові витрати, але Віктор Хмельницький не звик жалітись і каже, що головне, аби йому не заважали, а все решта він зробить самостійно, адже головне, на його думку, що у дітей є бажання займатись спортом, а батьки зацікавлені, щоб вони відірвались від своїх гаджетів.

— Бувало різне, — згадує В. Хмельницький. Інколи не мав чим платити за оренду залу, але ніколи не втрачав ентузіазм. Ось так і вижили та розвиваємось далі.

Нині у центрі займаються 19 дітей та 16 дорослих. Перші тренуються тричі на тиждень (у понеділок, середу та п’ятницю), а другі — двічі (у вівторок та четвер). З тренуваннями Віктору допомагають його вихованець Роман та син Богдан, який, до слова, у 2009 році став першим чемпіоном України з рукопашного бою серед юніорів з Чернівецької області.

На таких ентузіастах, як глибочанин Віктор Хмельницький і тримається наш дитячий спорт. Видно, як він вболіває за долю центру та його вихованців. Один лише конкретний приклад назву: Віктор зберігає всі вирізки з газет з досягненнями спортсменів, яких він тренує. Розмова з ним наштовхнула мене на думку, що виховання чемпіонів — то справа всього його життя. Якщо такі люди зникнуть, то і всі наші спортивні перспективи підуть нанівець.

Георгій СЕМЕНЮК.

На знімках: моменти з тренування вихованців Глибоцького оздоровчо-спортивного центру.Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет