Поезія — це завжди свято, як любов
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 30-03-2017, 12:10
Переглядів: 175

І знову мистецтво слова об’єднало поетичних талантів на засіданні літературно-мистецької студії „Витоки”, що відбулось у світлиці Домки Ботушанської у Глибоцькому ліцеї.

Творчими планами поділилась педагог, яка виховує обдарованих учнів, Валентина Лучак-Богдан. Директор світлиці Домки Ботушанської Ольга Шевченко презентувала присутнім світовий бестселер „Коти-вояки” Ерін Гантер. Книгу переклала з англійської випускниця Глибоцького ліцею, нині студентка Києво-Могилянської академії Катерина Дудка разом з Остапом Українцем.

Українською, російською та румунською творить поетичне слово Родіка Зегря — завідуюча бібліотекою-філією села Просіка.

— Мені завжди легко йшлося по життю у плані літературному. Адже пощастило на хороших вчителів, потім викладачів, а найперше — творчих батьків, — зізналась Марічка Трафюк. Й справді, поезія Марічки — щира, високохудожня.

Щоб книга отримувала своє життя, ставала популярною потрібні люди, які вміло її пропагують — бібліотекарі. Власне, у районній книгозбірні для дорослих відбулись ряд заходів: зустріч з творчими людьми Глибоччини „Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі”, тиждень молодіжної книги „Читання — теж імідж”, акція — день без Інтернету „Кидай мишку — бери в руки книжку” та інші. Про це розповіли працівники книгозбірні Ольга Хобзей, Лідія Веретільник, Наталія Кузик. Також презентували поетичні проби пера Мар’яни Шпак.

Про свої кроки у світ поезії та літературні доробки цікаво розповідала Галина Сисолєтіна, яка ще й керує творчим об’єднанням „Патріотична і туристська пісня” Глибоцького центру туризму і краєзнавства.

Про свіжодруки, які побачать світ саме до ювілею Олександри Возняк присутні дізнались від самої письменниці. Олександра Григорівна керує літературно-мистецькою студією „Витоки” вже 35 літ. Імпрези завжди відбувались за участю відомих людей Глибоччини, та й всієї області. І це завжди було неповторно…

Лариса ДУЩАК.

Фото автора.Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет