Учні з Йорданешт святкуватимуть перший дзвоник перед будинком з левами
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 14-07-2017, 10:43
Переглядів: 124

Днями депутати Йорданештської сільської ради на сесії прийняли чергове звернення до керівників району, області та держави, в якому висловлюють своє обурення з приводу нефінансування будівельних робіт будівлі місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня.

З ініціативи батьків депутати проголосували за звернення, в якому йдеться про те, що в разі якщо роботи не будуть завершенні до 1 вересня, цей святковий для школярства день, свято першого дзвоника, учні проводитимуть  у Чернівцях перед будівлею обласної ради та обласної держадміністрації. Батьки готові поїхати разом зі своїми дітьми до головної будівлі області, транспорт буде організовано.

Місцева сільська влада звернулась до керівника головного підрядника будівельних робіт ТзОВ «Надія», депутата обласної ради Василя Бічера, який був присутній на сесії, в жодному разі не розглядати поетапну здачу школи. Навпаки, поновити роботи, починаючи з приміщення їдальні, адже й так діти харчувались у коридорі старої їдальні, яка в аварійному стані. Будівництво треба повністю завершити, а потім починати навчання. Не виключно, що канікули можуть затягнутись на невизначений термін.

Нагадаємо, навесні батьки протестували тим, що тиждень дітей не пускали до школи.

Сільськи депутати доручили сільському голові направити звернення до вищого керівництва України.

Микола Шапка   Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет