А сотню вже зустріли небеса… І рани їхні вже не їм болять…
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 20-02-2018, 16:51
Переглядів: 211
18-21 лютого вся Україна вшанувує День пам’яті Небесної сотні. Віха нашої держави, що ввійшла в історію нашого народу, як символ нескореності та самопожертви кращих синів України.
У Глибоці біля пам’ятника „Борцям за волю України” відбувся мітинг-реквієм. У скорботній тиші завмерли всі присутні. Разом з ведучим Мирославом Маковійчуком згадали з чого все починалося.
До присутніх звернувся голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій, який зазначив: „Ніхто не в праві забути морозні дні лютого 2014 року, коли від напруги  кров закипала в жилах, коли  в ім’я віри і  правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті. Низько вклоняюсь тим патріотам, які розпочали і продовжують боротьбу за нашу незалежність. Низько схиляю голову перед пам’яттю наших героїв”.„Їх назвали Небесною Сотнею українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі” — мовив голова районної ради Петро Панчук.
„Герої Небесної Сотні віддали життя за свободу і гідність свою і кожного з нас. Герої не вмирають! Пам'ятаємо...” — звернувся голова Глибоцької об’єднаної територіальної громади Григорій Ванзуряк.Поминальну літургію за невинно убієнними на Майдані Незалежності захисниками відправив благочинний Глибоцького району української православної церкви Київського Патріархату Протоієрей Роман Грищук.
У жалобі всі присутні схилили голови за Героїв, котрі загинули за світле майбутнє України. Хвилиною мовчання, покладанням квітів вшанували пам’ять Героїв, і помолились за їхні душі.
Лариса Дущак, "Новий День".
Р.S. Опісля патріотичний діалог „Майдан — це стан душі і поклик серця” із учнями Михайлівського НВК відбувся у районній бібліотеці для дорослих.


Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет