Вміють не тільки навчати дітей, але й грати у волейбол
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 21-02-2018, 11:05
Переглядів: 166

Змагання на кубок Дорела Ротаря відбулись у Турятці.

Нещодавно у відремонтованому спортивному залі Турятського НВК пройшли змагання з волейболу серед вчителів на кубок Дорела  Ротаря. У турнірі взяли  участь збірна команда Багринівської та Черепковецької шкіл,  а також команди Станівецького і Турятського НВК.

Зі словами вітань до учасників гри  звернувся заступник директора з навчально-виховної роботи Станівецького НВК Юрій  Зегря.  Він подякував присутнім за те, що,  приїхали на змагання, згадав про чудового спортсмена Дорела Ротаря, побажав всім перемоги в турнірі.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою. Команди запекло змагалася за звання найкращої. Інтрига зберігалась до завершення змагань,  тому що усі команди були сильні та варті перемоги. У нелегкій боротьбі переможцем стала команда Турятського НВК, друге місце  виборов Станівецький НВК, третє місце посіла збірна команда Багринівської та Черепковецької ЗОШ.

Цікаво, що тільки в команді Турятського НВК грали жінки: Лілія Громей та Валентина Гімчинська. До речі, кращим гравцем  турніру визнано  Лілію Костянтинівну.

Організатори та учасники змагань щиро вдячні народному депутату України Василю Амельченку та депутату районної ради Миколі Герману, які сприяли виділенню коштів для проведення ремонту в спортивному залі.

Громей Ю.В.,

вболівальниця турніру.                            Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет