Жіночий волейбол у Глибоці
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 21-02-2018, 11:11
Переглядів: 405

У цьогорічному чемпіонаті Чернівецької області з волейболу серед жіночих команд беруть участь дев’ять колективів: Обласна дитячо-юнацька спортивна школа №1, Обласна дитячо-юнацька спортивна школа №2, Чернівецький торговельно-економічний інститут, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, «Колос» (Новоселиця), Буковинський державний медичний університет, «YOPS» (Чернівці), Чернівецький педагогічний коледж та Глибоцька дитячо-юнацька спортивна школа.

Змагання стартували у суботу, 17 лютого і триватимуть до 29 квітня. Згідно із регламентом турніру, матчі відбуваються у різних спортзалах Чернівецької області. Одним із господарів стартового туру був спортзал Глибоцької ДЮСШ, де окрім місцевої команди зіграли також команди Буковинського державного медичного університету (БДМУ) та Чернівецького національного університету (ЧНУ). Було проведено три поєдинки, в яких зафіксовані наступні результати: БДМУ — Глибоцька ДЮСШ — 3:0, ЧНУ — БДМУ — 3:0, ЧНУ — Глибоцька ДЮСШ — 3:0.

Треба наголосити, що спортзал Глибоцької ДЮСШ прийматиме й ігри другого та третього турів. Зокрема, у рамках другого туру, який відбудеться 10 березня, у Глибоці гостюватимуть волейболістки Педагогічного коледжу та Обласної дитячо-юнацька спортивна школа №1, які гратимуть із господарками майданчику. А у третьому турі глибочанки прийматимуть у себе вдома, 17 березня, представниць команди «YOPS» (Чернівці) та Чернівецького торговельно-економічного інституту.

Заключний четвертий тур наші дівчата проведуть на виїзді у Новоселиці, 31 березня і гратимуть проти місцевої команди «Колос» та Обласної дитячо-юнацької спортивної школи №2.

Додам, що до фінальної стадії виходять чотири найкращі команди, які і вестимуть боротьбу за медалі. Вирішальні поєдинки (півфінали, гра за третє місце та фінал) відбудуться 28-29 квітня у Чернівцях.

Георгій СЕМЕНЮК, "Новий День".

Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет