Схід і Захід разом — Україна єдина
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 22-02-2018, 09:58
Переглядів: 157

Глибоччину відвідала делегація органів місцевого самоврядуван­ня Добропільського району Донецької області. У рамках реалізації Програми національного обміну до нас завітали: заступник голови Добропільської районної ради Ірина Стрепоченко, Золотоколодязь­кий сільський голова Тетяна Сидоренко, Добропільський сільський голова Анна Павлова, начальник відділу організаційно-кадрової ро­боти Добропільської районної ради Юлія Белова. Гостей зустрічали голови РДА Георгій Придій та районної ради Петро Панчук.

Під час засідання колегії РДА підписали угоду про співпрацю між Глибоцькою та Добропіль­ською районними радами.

— Маємо знову партнерів і це приємно. Справді: Схід і За­хід разом. Україна — велика, єдина, — зазначив Петро Пан­чук.

Програма перебування впро­довж трьох днів була досить змістовною та насиченою. Піс­ля нетривалої участі у засіданні колегії райдержадміністрації відбулось спільне покладання квітів до пам’ятника „Борцям за волю України” у селищі Гли­бока, далі ознайомлено із ро­ботою контрольно-пропускного пункту „Порубне”. Делегація гостей відвідала нещодавно відкриту Йорданештську ЗОШ, де відбувся флешмоб „Долоні миру та дружби”, який полягав у обміні між учнями Глибоць­кого та Добропільського ра­йонів контактних даних задля подальшої дружби під гаслом „Схід і Захід разом!”.

Після школи відбулось спіль­не покладання квітів до пам’ят­ного хреста загиблим воїнам ОУН-УПА в с. Купка, де дирек­тор Центру туризму та краєз­навства Анатолій Дудка розпо­вів про історію трагічних подій, які відбулись в даному місці. Домовились про можливе пе­ребування влітку цього року дітей з Добропільського району у наметовому таборі „Райдуга”, який з 2014р. долучає до турис­тичних походів дітей із півден­ної та східної України.

Гості також ознайомились із Червонодібровською Січчю, сироварнею у селі Михайлівка, відвідали музеї сіл Оприше­ни, Старий Вовчинець, побу­вали у Стерче, Білій Криниці, Кам’янці, взяли участь у бого­служінні в церкві Княгині Ольги (смт. Глибока), ознайомились з об’єктами соціально-культур­ної сфери Волоцької ОТГ.

Дружній візит став міцним містком дружби між двома ра­йонами. Обидві сторони дійш­ли висновку, що такі міжрайон­ні візити є корисними як для однієї, так і для іншої сторони задля обміну досвідом у роботі органів місцевого самовряду­вання.

Лариса ДУЩАК, "НОВИЙ ДЕНЬ".Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет