…І запалають на столі пишні троянди
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 22-02-2018, 10:09
Переглядів: 151

Десь за вікном засіріє ранок завтраш­ньої днини — її днини, бо саме такої лютневої пори, 23 числа, прийшла вона у цей великий і незвіданий світ. І на кри­лах материнської пісні злетіла у вирій життя.


Перші кроки на трудовій стежині До­мніка Серьогіна зробила по закінченні філологічного факультету Чернівецького держуніверситету вже у далекому 1976 році. І початковим місцем роботи стала одна із восьмирічних шкіл Криму. Тут мо­лода вчителька з Буковини викладала українську мову та літературу.

Звісно, рідний край, передусім Корчів­ці, відлунювали у серці тугу за домівкою. І відпрацювавши відведений час у Криму, Домніка Георгіївна повернулася до свого рідного села народження, де й продовжи­ла педагогічну практику у місцевій серед­ній школі.

Втім, невдовзі яскраві організаторські здібності вчительки запримітили у Гли­боці та запропонували роботу в районній молодіжній організації. Ось так і зміни­лась на роки трудова нива Домніки Геор­гіївни. Власне, кожна її праця в органах районної влади відзначалась високою відповідальністю, енергійністю та ініціа­тивністю. Зокрема, і в районній раді, куди вона прийшла на посаду головного спеці­аліста радника зв’язків із територіальни­ми громадами у 1998 році. То був початок діяльності оновленої структури ради. І вже з посади начальника оргвідділу Д. Г. Серьогіна вийшла на заслужений відпо­чинок зі щирою пошаною колег.

… На столі, безперечно, завтра зранку з’являться улюблені квіти Домніки Геор­гіївни — пишні троянди. І найперше да­руватиме їх вдячний чоловік Олександр, якого кохана дружина буквально поверну­ла до повноцінного життя, врятувавши від важкої недуги. Добрі і ніжні слова вітання додасть матері і син Максим — помічник судді районного суду.

Як завжди, щиро бажатимуть ювілярці усіляких гараздів цього дня працівники виконавчого апарату районної ради – міц­ного здоров’я, бадьорості духу, благопо­луччя, щастя, достатку. Нехай у Вашому будинку буде лад і затишок, нехай для душі завжди вистачає радості і втіхи.

Василь ГЕЙНІШ, "НОВИЙ ДЕНЬ".Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет