Карапчівські каратисти виходять на міжнародний рівень
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 15-03-2018, 09:56
Переглядів: 53

Ніби лише вчора у Карапчіві почала функціонувати секція з кіокушинкай карате. Насправді ж відтоді пройшло трохи часу і ось так, крок за кроком, юні карапчівські каратисти стали одними з найсильніших у цьому виді спорту. Свідченням цього є, зокрема, і міжнародний турнір з кіокушинкай карате, який відбувся нещодавно у Києві.


Столичні змагання були вельми потужними. У них взяли участь збірні десяти областей України, а також команди з Польщі, Грузії та Білорусі. До складу збірної Чернівецької області потрапили і четверо спортсменів з Карапчіва, які виступили успішно у своїх категоріях.

Загалом чернівецька команда здобула три золоті нагороди, три срібні та дві бронзові. До завоювання двох з них долучились і юні каратисти з Карапчіва. На їхньому рахунку одне золото, яке записав до свого активу Григорій Мотреску та одне срібло, яке завоював Георгій Товарницький.

Батьки учнів, які займаються кіокушинкай карате у Карапчіві та Кам’янці дякують тренеру Олексію Спріду за підготовку спортсменів, а також народному депутату України Григорію Тімішу за підтримку спорту в цілому та карате зокрема.

А наостанок нагадуємо, що у Карапчіві та Кам’янці продовжують діяти секції з кіокушинкай карате. Отож, усі бажаючі мають змогу займатись цим видом спорту.

Георгій СЕМЕНЮК, "НОВИЙ ДЕНЬ"

Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет