Пригоди Маріуса Байки та його команди в Італії
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 15-03-2018, 10:17
Переглядів: 96

Після успішного виступу у Швеції, наш земляк Маріус Байка підкорив нову міжнародну вершину. І варто відзначити, що відстань між цими двома тріумфами є невеликою — трохи більше місяця.

Цього разу перемога має італійську прописку. Тут на початку березня в місті Брешія відбувся традиційний турнір з армрестлінгу «Super Match», який пройшов уже в тринадцятий раз. Змагання носило міжнародний характер і у ньому взяли участь 150 сильних спортсменів: як чоловіків, так і жінок. Географія учасників була вельми широкою: Італія, Україна, Угорщина, Словаччина, Болгарія, Хорватія, Румунія, Іспанія, Швейцарія, Ліван, Австрія, Люксембург, Франція.

Синьо-жовту збірну на цьому турнірі представила команда Федерації армспорту України, яку очолює М. Байка. До її складу ввійшли 10 армрестлерів, 6 з яких — буковинці. Вони виступили успішно, завоювавши загалом дві золоті, дві срібні та дві бронзові нагороди. Маріус Байка здобув бронзу серед професіоналів у ваговій категорій 95 кг, а його дружина Ніколета, яка також є родом із села Карапчів, стала другою у своїй категорії.

Як бачимо, сім'я Маріуса та Ніколети Байки, як і вся буковинська школа армрестлінгу, долучились сповна до успіху нашої держави на міжнародній арені. Як відзначив Маріус, «приємно здобувати перемоги для України та Буковини». Отож, бажаємо, аби ця перемога стала не останньою, адже завдяки нашим спортсменам росте й імідж України у світі.

Георгій СЕМЕНЮК, "НОВИЙ ДЕНЬ".

Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет