Глибоцькі танцівники виграли сертифікат на суму 500 євро
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 15-03-2018, 12:00
Переглядів: 306

Гуртківці Глибоцького РКБТД привезли до Гли­боки призові місця та найвищі нагороди ІХ ре­гіонального фестивалю-конкурсу мистецтв „Джерело надій”, який проходив у м.Сторожинець.

Яскравим та неповторним естрадним вокалом Саш­ка Євтух у дитячій віковій категорії виборола диплом та кубок лауреата ІІІ премії.

Також поза увагою суддівської колегії, ведучого та глядацького залу не залишилася і найдосвідчені­ша вокалістка Глибоцького РКБТД Софія Верхоляк, яка здобула не тільки диплом за кращий сценічний костюм, а й найвищу нагороду — гран-прі.

У номінації „Народна хореографія” ІІ-ї вікової ка­тегорії відмінно зарекомендували себе вихованці ЗААТ „Суцвіття Глибоччини” (кер. Катрін Лобова) з „Молдавською сирбою”. За високий рівень вико­нання отримали запрошення на І-й Міжнародний фестиваль-конкурс народного танцю International „Bukovina Folk dance” Festival, який відбудеться на великій сцені Літнього театру в м. Чернівці 28-29 квітня, а також вибороли диплом та кубок лауреатів ІІ-ої премії.

Гран-прі фестивалю привезли також вихованці бально-спортивної студії „Gran-Pri” (кер. Анна Лу­пул-Белькевич, постановники танців Кирило Бель­кевич та Роман Нагірний). Переможців нагороди­ли дипломом, кубком, 50% знижкою на участь у Bukovina Folk Dance, сертифікатом на суму 500 євро на участь у фестивалях ТОВ АЛМАРИСС, що відбу­дуться у Болгарії, Грузії та Греції.

Висловлюємо вдячність директору Глибоцького ліцею, депутату селищної ради Дмитру Глобаку та голові Глибоцької ОТГ Григорію Ванзуряку за те, що допомогли взяти участь у фестивалі.

Алла СТОРОЖУК,

провідний методист Глибоцького РКБТД.Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет