Андрій Рибарчук виступив у Глибоці під час благодійного концерту
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 11-04-2018, 16:28
Переглядів: 238

Великдень світле свято. В ці дні ми з відкритим серцем звертаємось один до одного, бажаємо добра і щастя. Також робимо світлі вчинки.

Цьогоріч в тринадцяте по всіх регіонах України проходить Всеукраїнська благодійна акція „Серце до серця”. Її головною метою цього разу є збір коштів для дітей з вадами слуху, а саме придбання медичного обладнання для дитячих лікарень.

Ті, хто розуміють цінність кожної людини на землі, завітали у вівторок до РКБТД на захід. Як повідомляли у афішах організатори відділ культури і туризму РДА і одна гривня має значення! Поки на сцені з яскравими номерами виступали гуртківці РКБТД, студії  бально-спортивного танцю „Gran-Рri”, бажаючі підходили д скриньки, щоб вкинути кошти.

Учасників благодійної справи привітали голова РДА Гергій Придій, перший заступник голови районної ради Віталій Гуменний, секретар селищної ради Глибоцької ОТГ Олена Бадюк. Оскільки, шановні читачі, ми з вами щонеділі дружньо 0 21:00 вмикаємо телеканал 1+1, щоб разом вболівати за перемогу нашого краянина із Червоної Діброви Андрія Рибарчука у проекті „Голос країни”, Георгій Придій подарував Андрієві оберіг ікону Воскресіння Христового, щоб йому вдалось досягти бажаної вершини.

Солістка гурту „Star Crystal” Сусанна Радимовська подарувала глибоцькій публіці професійне талановите виконання пісень, за що отримала вдячні аплодисменти.

Поки лічильна комісія підраховувала кошти із благодійної скриньки, присутні горіли в очікуванні побачити на власні очі виступ Андрія Рибарчука. І він виступив мовивши:„Для мене важливо, щоб кожен з вас відчув те, що є у моїй душі”. Його привітав голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк і запросив дати сольний концерт з нагоди 580-ї річниці Глибоки, яку відзначатимемо у червні. Староста рідного села Андрія (Червона Діброва) Володимир Чоботар зізнався, що дивиться „Голос країни” вперше і те тільки тому, що щиро бажає односельцю перемоги.

Регіональний координатор фонду „Серце до серця” Анна Рибарчук оголосила зібрану під час заходу суму — 16 100 гривень.

Захід завершували серцем до серця — у спільному прагненні допомагати один одному, виконуючи спільно з Андрієм Рибарчуком пісню про спільне бажанням розквіту нашої України. І справді, „Дороги іншої не треба”…

Лариса Дущак, "Новий день"

Фото автора.Джерело http://hlyboka.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет