Українці проїдають половину доходів. А скільки Ви витрачаєте на закупку продуктів?
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 18-08-2017, 09:43
Переглядів: 153

Українські ціни на продукти наздоганяють європейські, а зарплати в Україні менші у рази. За підрахунками, українці половину сімейного бюджету витрачають саме на харчі.  

Тож слова міністра соцполітики України Андрія Реви про те, що українці витрачають на їжу чимало грошей, бо багато їдять, викликали хвилю обурення у простих громадян. ЗМІ вибухнули критикою, а соцмережі – сарказмом та жартами на кшталт «Сніданок з’їж сам, обід розділи з Ревою, а вечерю віддай німцю». Що ж, це наша рятівна звичка: сміятися, щоб не плакати.

Нагадаємо, як повідомляють ЗМІ, під час інтерв’ю на одному з телеканалів ведучий озвучив статистику асоціації торгових мереж, що українці стали витрачати на їжу більше: за статистикою, громадяни України «проїдають» 50% своїх доходів, Німеччини – 14%, а Польщі – 25%. Міністр А. Рева прокоментував ситуацію так: "Німці їдять небагато з іншої причини. У них інакший раціон. Їхня культура харчування відрізняється від нашої. З огляду на те, що ціни на продукти приблизно однакові в Німеччині та Україні. Вони (німці) їдять менше не тому, бо в них немає можливості, а тому що така культура. Тож витрачають менше порівняно з нашими людьми, – сказав міністр.

Він також додав: «Мій батько все життя вважав пріоритетом добре поїсти, що можна в чомусь собі відмовити, але здорове повноцінне харчування – дуже важливе. Це така історична традиція. Голодомори, війни змушували ставитися до проблеми харчування не так, як в інших країнах»...

А яка Ваша думка? Долучайтеся до нашого опитування!

Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/ukrajintsi-polovinu-dokhodu-vitrachayut-na-kharchi-a-skilki-u-vas-jde-na-zakupku-produktiv-na-misyats/
Джерело http://khotyn.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет