Хотин – серед 700 міст, де пройшла акція «Велика українська хода»
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 5-02-2018, 14:32
Переглядів: 137


Волонтери привезли у наше місто 200 прапорів, більшість з яких – від бійців, які захищають нас на сході

У суботу в Хотині на площі біля міської ради відбулася особлива патріотична акція в рамках «Великої української ходи». Мета – ушанувати героїв Небесної сотні та загиблих учасників АТО й об’єднати українців у прагненні миру і перемоги України.

Волонтери об’їхали уже 700 міст, зібрали близько 2 кілометрів полотен прапорів. На них – написи від бійців: «З нами Бог і Україна. Ми переможемо!», «За Україну, за її волю!», «Побратими, тримаймось!». Також є чимало стягів зі щирими побажаннями та словами вдячності українським військовослужбовцям від мирних жителів: «Повертайтеся живими та з перемогою!», «Бережи вас Господь», «Дякуємо за мирний Маріуполь» чи «Донецьк – це Україна!».


 


Батьки та близькі загиблих героїв Хотинщини з особливим трепетом читали написи на прапорах тих бригад, у складі яких боронили Україну їхні найрідніші. 


Молодь роздивлялася гільзи, осколки градів, а також шеврони різних військових формувань, які привезли із зони протистояння волонтери. Водночас організатори акції закликали краян: «Переходь на державну мову, розмовляй українською!», адже у цьому та єдності нації – наша зброя, наша сила.

Йдучи від міста до міста, учасники акції прагнуть духовно об'єднати народ у спільній боротьбі проти окупантів.

«Велика українська хода» пройшла більшу частину нашої держави. Акція шириться Україною, єднаючи не лише прапори різних регіонів, але й серця, душі й думки людей. 

Організатори акції, зокрема її ініціатор військовий журналіст, учасниця Революції гідності, волонтер Катерина Валевська закликала жителів Хотинщини написати свої побажання нашим захисникам, повсякчас підтримувати їх, молитися за мир та перемогу українських бійців.

Прапор Хотинщини  долучили до інших стягів, які, як пообіцяли волонтери, і надалі мандруватимуть країною заради єднання нації і підтримання морального духу наших захисників.

Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/u-khotini-v-subotu-projde-aktsiya-velika-ukrajinska-khoda-doluchajtesya/
Джерело http://khotyn.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет