Відбулося обласне мистецьке свято «Христос Воскрес! Воскресне Україна!»
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 30-04-2019, 19:54
Переглядів: 27

30 квітня в Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту відбулося обласне мистецьке свято «Христос Воскрес! Воскресне Україна!». Це яскраве дійство щороку збирає на обійстях музею тисячі поціновувачів прадавніх народних традицій та звичаїв.

Відбулося обласне мистецьке свято «Христос Воскрес! Воскресне Україна!»

 

У заході взяли участь кращі аматорські колективи з різних куточків Чернівецької області, які презентували великодні дійства, що притаманні певному етнографічному регіону Буковини.

З Кіцманського району в цьому заході взяв участь фольклорний колектив «Козачка» будинку культури села Киселів (керівник Галина Андрієць). Також була презентована виставка з Великодніх покрівців та писанок з різних куточків Кіцманщини, яку представляли виконуюча обов’язки директора Кіцманського районного будинку народної творчості та дозвілля Оксана Дмитрюк–Ласкович та методист Кіцманського районного будинку народної творчості та дозвілля Наталія Василович.

З кожним роком мистецький захід удосконалюється та набуває нових цікавих форм. Це є найкращим підтвердження того, що народні традиції продовжують жити, знаходячи відгук у серцях українців та згуртовуючи їх у «єдиний нарід», який нікому і ніколи не вдасться роз’єднати.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет