Учнівська молодь Кіцманщини — переможці і призери змагань
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 3-05-2019, 10:19
Переглядів: 22
Щорічно в кінці навчального року юнаки 11 класів проводять стрільби з автомата Калашникова бойовими набоями.
Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, керівниками об’єднаних територіальних громад, відповідними керівниками районного об’єднаного військового комісаріату було організовано підвезення учнів району до місця збору (територія Драчинецького ЗЗСО), де було сформовано колону автобусів для виїзду в м.Сторожинець на полігон «Прибан».

Учнівська молодь Кіцманщини — переможці і призери змагань

 

Перед початком стрільб всі учні нашого району (а їх було 194) здали заліки щодо знань виконання стрільб, заходів безпеки та знання матеріальної частини АК-74, виконання команд та прийоми підготовки до стрільби.
Вперше було залучено до стрільб дівчат випускних класів Оршівського та Ставчанського навчальних закладів.
 

Учнівська молодь Кіцманщини — переможці і призери змагань

У спортивному ком-плексі  «Олімпія» м.Чернівці відбувся спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя», який проводить наш земляк Іван Гешко – учасник Олімпійських ігор.

У цих змаганнях наш район представляла команда учнів 7-8 класів Шипинського ЗЗСО (керівник команди Іларій Кирилюк) і посіла ІІІ місце.
 

Учнівська молодь Кіцманщини — переможці і призери змагань

 Збірна команда допризовної учнівської молоді, яка була сформована на базі Шипинської школи та районної гімназії, успішно виступила в обласній спартакіаді допризовної учнівської молоді в м.Чернівці. Наші майбутні захисники успішно виступали у бігу на 100 метрів та в кульовій стрільбі, де відповідно були першими і другими, але невдало виступили у метанні гранати. У результаті в командному заліку наші посіли IV місце з-поміж 13 команд.

Збірну команду Кіцманської ОТГ до змагань готували вчителі предмету «Захист Вітчизни» Віталій Королюк та Андрій Грудей.
Також легкоатлети Кіцманської ОТГ зайняли четверте місце в обласній спартакіаді школярів (керівник — Іларій Кирилюк).
 
* * *
Вперше в історії Южинецького навчального закладу волейбольна команда дівчат 2005 р.н. і молодших посіла І місце в районних змаганнях і здобула право брати участь в обласних зональних турнірах, які проводились у м.Путила. За підсумками проведених змагань команда зайняла ІІІ місце. Готував волейболісток до змагань вчитель фізкультури Микола Кантемір.
* * *
Проведено районні змагання 74 спартакіади школярів з легкої атлетики та серед допризовної учнівської молоді.
У результаті серед легкоатлетів місця розділили таким чином: на першому – Шипинський ЗЗСО (вчитель фізкультури Іларій Кирилюк), на другому – Кіцманський ЗЗСО (вчитель фізкультури Тетяна Чепенко), на третьому – Кіцманська гімназія (вчитель фізкультури Іван Антонюк). 
Серед допризовної учнівської молоді перемогли школярі Шипинського ЗЗСО (вчитель Андрій Грудей). На ІІ місці – Кіцманська гімназія (вчитель Віталій Королюк), на ІІІ місці – Лужанський ЗЗСО (вчитель Мирослав Арійчук).
Ярослав СМЕРЕЧАНСЬКИЙ,
методист РМК.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет