Виписують пацієнтів вдвічі більше, ніж приймають
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 3-05-2019, 10:21
Переглядів: 26
Так можна сказати про роботу пологового відділення Кіцманської ЦРЛ. Адже сюди жінки приходять народжувати, а додому їх виписують уже з найдорожчим — із новонародженими дітьми. Мабуть тому робота в пологовому відділенні та в жіночій консультації одна з найвідповідальніших, адже треба піклуватися не лише про здоров’я пацієнтки, а й майбутньої дитини. 

Виписують пацієнтів вдвічі більше, ніж приймають

 

Як розповіла Ірина Хащова — відповідальна за акушерсько-гінекологічну службу поліклінічного відділення, у жіночій консультації консультують жінок і підлітків, ведуть вагітність, проводять роз’яснювальні бесіди про планування сім’ї та багато іншого. Тут можна діагностувати і вилікувати різні гінекологічні захворювання: дисплазію, ерозію, поліпи, кисту, полікістоз та інші поширені недуги.

Виписують пацієнтів вдвічі більше, ніж приймають

 За словами Людмили Рахмістрюк – заступника головного лікаря КНП «Кіцманська центральна районна лікарня», у жіночій консультації працюють 5 лікарів і 4 акушерок, в одного лікаря на обліку 40-50 вагітних. З кожним роком усе більше уваги приділяється плануванню сім’ї, а партнерські пологи, коли разом із жінкою при пологах присутній чоловік, вже стали звичною справою та позитивно впливають на стан матері і дитини. 

Коли приходить час народжувати, вагітні йдуть у пологове відділення райлікарні. Завідуючий цим відділенням Дмитро Кузуб розповів, що протягом січня-квітня народилося понад 110 немовлят, кількість народжених стабільна протягом останніх кількох років. Лікарі вважають, що найкраще народжувати природним шляхом. А за медичними показаннями роблять кесарів розтин, використовуючи регіональне знеболення, яке безпечне для дитини. Вже пів року в Кіцмані практикують сучасний метод знеболення пологів — епідуральну анестезію. 

Виписують пацієнтів вдвічі більше, ніж приймають

 Як зазначила заступник головного лікаря з питань материнства і дитинства Марія Шевчук, передчасно народжених дітей поміщають у спеціальний «інкубатор», але у відділенні ще є потреба в апараті штучної вентиляції легень для немовлят та реанімаційному столику. 

У пологовому відділенні працють 5 акушерок, які допомагають жінкам під час та після пологів, радять і вчать, як доглядати за немовлятами.
Помічники лікарів, як називають акушерок, відзначають своє професійне свято 5 травня. Праця цієї категорії медиків незамінна, за великим рахунком, саме акушерки допомагають малюкам з’являтися на світ. Тому в Всесвітній день акушерки — день їх професійного свята, акушерок вітають і колеги-медики, і пацієнти.
Ольга КУЛЬКО.


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет