Зміни до обласного бюджету: скільки грошей виділили для Кіцманського району
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 29-05-2019, 12:04
Переглядів: 141

Вчора, під час засідання 28 сесії обласної ради 7 скликання були внесені зміни до обласного бюджету. Зокрема, додатково були виділені кошти і на наш Кіцманськой район та об’єднані громади.

Зміни до обласного бюджету: скільки грошей виділили для Кіцманського району

 

Зокрема, на придбання комп’ютерів для шкіл було направлено 460 тисяч на район і по 120 тисяч на 4 ОТГ — Кіцманську, Мамаївську, Неполоківську, Ставчанську. Також вирішено профінансувати послуги з доступу до Інтернету для закладів освіти.

Найбільше дискусій викликало питання виділення коштів на спів фінансування капітального ремонту будівлі, в якій розміщується управління праці і соцзахисту населення РДА по вулиці Г.Сковороди, 7 у місті Кіцмань.

Як розповів т.в.о.голови райдержадміністрації Юрій Косар, проти виділення цих коштів виступив один із депутатів — Василь Гостюк. А публічно підтримали фінансування капремонту депутат з Кіцманського району Василь Чернівчан та в.о.голови облдержадміністрації Михайло Павлюк. В обговорення цього питання на сесії виступив т.в.о.голови Кіцманської РДА Юрій Косар, який і прокоментував ситуацію для наших читачів.

 Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет