У Кіцмані учасниці клубу для жінок обговорювали тему протидії насильства в сім’ї
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 31-05-2019, 10:18
Переглядів: 49

 

 

"Терпіти  чи ні?" - така тема зібрання клубу для жінок "Я це можу", яке організувала Кіцманська районна служба зайнятості.

Терпіти чи ні насильство в сім’ї обговорювали 30 червня 2019 року учасниці клубу для жінок «Я це зможу!» в Кіцманській районній філії Чернівецького ОЦЗ, на засідання якого було запрошено фахівця Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Ігоря Чорного.

У Кіцмані учасниці клубу для жінок обговорювали тему протидії насильства в сім’ї

 


 

 

 

Які види насильства існують, з чого воно починається та які наслідки може мати, яка послідовність вчинків у «Колі насильства» та на якому етапі до яких дій потрібно вдаватись, – все це пояснював фахівець. Відеоролики «Стоп насильству!» та «Чи хочете чаю?» яскраво доповнили розповідь.

«Ми несемо відповідальність за всіх тих, з ким живемо: чи то людина, чи тварина. Ба, навіть, рослина, що мирно росте у горщику на підвіконні. Завдання кожного члена сім’ї створювати комфортні умови для спільного існування в родині», - дуже влучно сказала одна з присутніх безробітних.

Фахівець з профорієнтації Кіцманської районної філії Чернівецького ОЦЗ Ольга Філіпчук зауважила: «Кожній людині важливо відчувати власну гідність і не втрачати це відчуття, не зважаючи на різні перипетії в житті, в тому числі якщо втрачена робота. Адже саме це дає можливість адекватно себе оцінити, скласти якісне резюме, оцінити свою компетентність та презентувати себе перед роботодавцем».

chn.dcz.gov.uaДжерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет