Рятувальники нагадують про важливість дотримання правил безпеки в храмах
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 12-06-2019, 23:04
Переглядів: 72
Кіцманський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області звертається до настоятелів церков, храмів та прихожан щодо дотримання правил безпеки під час підготовки та проведення Дня Святої Трійці

Рятувальники нагадують про важливість дотримання правил безпеки в храмах

 


Шановні настоятелі церков та храмів!
Дотримуйте у належному протипожежному стані приміщення та будівлі забезпечуйте виконання елементарних заходів попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій під час проведення служб у День Святої Трійці. Звертаємо вашу увагу на забезпеченість первинними засобами пожежогасіння у місцях проведення масових заходів (вогнегасниками, відрами з водою та піском), проведення додаткових інструктажів з питань пожежної безпеки з відповідальними працівниками. Особливу увагу слід приділити стану електро господарства, та місцям встановлення свічок. Звертаємо Вашу увагу на стан шляхів евакуації та евакуаційних виходів з приміщень та будівель: під час проведення заходів у приміщеннях не допускати їх захаращення та утримувати вільними і відчиненими. Під час церковних служб та проповідей у період святкування Трійці звертайте увагу населення на дотримання правил безпеки життєдіяльності.

Рятувальники нагадують про важливість дотримання правил безпеки в храмах

Шановні прихожани!

Проявляйте особливу пильність та обережність при використанні свічок - тримаючи свічку в руках, слідкуйте за тим, щоб вогонь не потрапив  на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Не залишайте після служби без нагляду церковні атрибути (лампадки та церковні свічки). Це є однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування Трійці.
 
Шановні громадяни!
Щоб свята пройшли без пригод, Кіцманський РС Управління ДСНС у Чернівецькій області просить Вас дотримуватись правил пожежної безпеки у релігійних закладах! Будьте обережні під час богослужінь! Вживайте всі можливі заходи щодо попередження надзвичайних ситуацій! У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет