Пам’ятайте, що за посів і вирощування маку настає відповідальність
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 24-06-2019, 17:04
Переглядів: 77

Правоохоронці Кіцманського, Заставнівського, Вижницького та Путильського районів з року в рік ведуть боротьбу з незаконним обігом наркотиків, незаконним посівом та вирощуванням наркотиковмісних рослин тощо, але побороти не вдається.

Пам’ятайте, що за посів і вирощування маку настає відповідальність

 

Так, впродовж 2018 року досудове розслідування здійснювалось у 24 кримінальних провадженнях по факту незаконного посіву та вирощування маку снотворного на території Кіцманського, Заставнівського, Вижницького та Путильського районів.

Доцільно нагадати що в Україні заборонено сіяти та вирощувати мак снотворний та коноплю. Однак, дане явище останнім часом набуло масового характеру.

Звертаючись до громадян, необхідно зауважити, що за незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель, громадяни нестимуть адміністративну або кримінальну відповідальність. Зовсім незначна кількість посіяних або вирощуваних рослин снотворного маку (до ста рослин) чи конопель ( до десяти рослин) може бути підставою для притягнення особи до адміністративної відповідальності за ст. 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає відповідальність у вигляді штрафу від 18 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин. Якщо кількість рослин є більшою : від ста до п’ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин, настає кримінальна відповідальність відповідно до ч. 1 ст. 310 КК України. Покарання за цей злочин передбачене у вигляді штрафу від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років.

Андрій Никифорук,

керівник Кіцманської

місцевої прокуратури.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет