Неправильно підібрані окуляри можуть зіпсувати зір. Де підібрати і придбати якісні окуляри в Кіцмані?
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 25-06-2019, 15:36
Переглядів: 97
Незважаючи на стрімкий технічний прогрес в офтальмології, одним з найпоширеніших і доступних методів корекції зору на сьогодні залишаються окуляри. Вони дають можливість нормально бачити мільйонам людей. Та, на жаль, далеко не всі, перед тим, як купити окуляри, звертаються до фахівця, а підбирають їх самостійно, шляхом примірки. При цьому дуже ризикують своїм зором, який може погіршитись через неправильно проведену корекцію.

 Окулярами торгують скрізь – з лотків на ринку, в переходах, на вокзалах, їх навіть носять безпосередньо на підприємства та в організації, де пропонують працівникам обрати ті, які до смаку. І багато хто так купує, бо дешевше ніж в оптиках, послуги яких сьогодні не всім по кишені. При цьому увагу люди звертають здебільшого на зовнішній вигляд оправи. А про те, які лінзи, більшість покупців навіть не замислюється. У масовій свідомості до окулярів закріпилося ставлення не як до виробу медичного призначення, а скоріше, як до аксесуару.
Що відбувається, якщо в окулярах не дотримані оптичні показники або лінзи зроблені з матеріалу низької якості? Починається процес звикання, при якому організм намагається компенсувати оптичні викривлення ціною перевтоми очей, головного болю і подальшого погіршення зору. Так, невідповідність міжцентрових відстаней окулярів і очей людини (наприклад, покупець обирає окуляри на 64 мм, а міжцентрова відстань очей у нього 60 мм) веде до розбалансування бінокулярного зору як основи повноцінного зорового сприйняття. При великих відхиленнях настає прихована косоокість. За умов же недотримання нормальної (12 мм) відстані лінзи від вершини рогівки ока, окуляри перестають відповідати заявленим діоптріям (одиницям, в яких виражається сила лінз), адже при більшій відстані посилюється дія позитивних і слабшає дія негативних лінз.
У салоні оптики, що знаходиться за адресою: м. Кіцмань, вул. Незалежності, 71 (другий поверх, навпроти церкви), ви зможете придбати виключно якісні товари (оправи, виготовлення окулярів будь-якої складності, сонцезахисні окуляри, контактні лінзи та багато іншого) й отримати вичерпну консультацію. 
Увага! За цією ж адресою з 1 липня 2019р. ви зможете проходити комп’ютерну діагностику зору на спеціальному медичному приладі — авторефрактометрі.
Діють знижки та акційні пропозиції. Працюємо без вихідних.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет