Звернення до виборців 202 округу Василя Тодоренчука — кандидата у народні депутати
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 10-07-2019, 12:09
Переглядів: 18
Передвиборча агітація

Звернення до виборців 202 округу Василя Тодоренчука — кандидата у народні депутати

 Любі буковинці!

Мене звати Василь Тодеренчук. Мені 47 років. Останніх чотири роки я є головою Великокучурівської сільської об’єднаної територіальної громади, яка вважається науспішнішою на теренах Буковини. Нині я вирішив балотуватися в народні депутати України, адже щиро бажаю робити кращою не тільки нашу громаду, але у всю неньку Україну.
У цей нелегкий для України час суспільство потребує згуртованості і ефективних представників у владі, які піклуватимуться про людей та захищатимуть наші інтереси. А вони дуже прості.
Оскільки Україна починається з родини, то забезпечення добробуту кожної сім’ї неодмінно має стати пріоритетом розвитку українського суспільства і нашої Буковини, зокрема, на найближчі роки. Я знаю, розумію і відчуваю на собі всі переживання жителів округу, від якого йду в парламент. Можу ствердно сказати, що негайного вирішення потребують такі проблеми, як низький рівень життя, ганебні пенсії, недостатнє фінансове забезпечення молодих і багатодітних сімей, відсутність належних умов у закладах освіти і медицини, невідповідність оплати праці затраченим зусиллям і часу. Здолаючи ці перепони, ми збудуємо справді європейську державу! Саме для цього я йду в парламент.
За своє життя я працював на різних посадах, опанував декілька галузей науки і сфер життєдіяльності людини. За фахом – правознавець. Це має значення, оскільки основна робота депутата – приймати гідні закони, а не займатися популізмом, як це робили останні 28 років. Мого професійного досвіду, знань, вмінь і, що не менш важливо, бажання є достатньо, щоб досягти бажаного для нас усіх результату! Україна БУДЕ сильною і успішною! Це можливо тоді, коли успішні громади на місцях!
Вірю в нашу перемогу! 

Кіцманщина, ЄДНАЙМОСЯ!
Прийдіть і проголосуйте за свого земляка!
З любов’ю, Васильп Тодеренчук.


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет