Китайський Новий рік почнеться 28 січня
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 25-01-2017, 15:09
Переглядів: 242

Китайський Новий рік почнеться 28 січня

 Це одне із найважливіших східних свят, що вже досить давно відзначається не тільки в азіатських країнах, а й у всьому світі. Адже ми любимо свята і з задоволенням сприймаємо Новий рік за східним календарем як черговий привід, щоб зібратися і відзначити знаменну подію.

Як і для нас, Новий рік у жителів Сходу знаменує новий виток часу, початок, оновлення. Вважається, що у цей день день зима зустрічає весну і починається новий життєвий цикл.

 

Коли починається

Китайський Новий рік не має постійної дати, тому що вона цілком залежить від фаз Місяця. Китайський Новий рік припадає на другий Молодик після зимового сонцестояння, 21 грудня. Щорічно це свято може випадати на один із днів у проміжку з 21 січня по 21 лютого.

Цього року він припадає на 28 січня. Точніше 2017 рік буде за григоріанським календарем, а ось за китайським календарем ми зустрінемо 4715 рік, який прийде під знаком Вогненного Півня і триватиме до 15 лютого 2018 року, коли на зміну йому прийде рік Жовтого Собаки.

Як відзначається в Китаї

Це свято китайці називають "зустріч після розлуки", тому що за традицією на Новий рік всі члени родини, де б вони не були, з'їжджаються додому і збираються за щедрим святковим столом. Також вважається, що на Китайський Новий рік за столом присутні духи померлих предків, які також є учасниками свята.

У період новорічних свят люди ходять одне до одного в гості з привітаннями, подарунками у вигляді грошей в червоних конвертах, і намист із монет і мандаринів, як символу багатства.

Протягом усього часу святкування Нового року в Китаї проводяться веселі народні гуляння, ярмарки, костюмовані танці і маскарадні вуличні ходи.

Коли закінчується святкування

У країнах Сходу Китайський Новий рік — одне з найдовших свят, яке за старих часів тривало цілий місяць. Тепер це свято триває цілих 15 днів. 11 лютого відбудеться грандіозний Фестиваль китайських ліхтарів. Аж до цього дня триватиме зустріч Китайського Нового року 2017.
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет