Мамаївці запрошують чотири села створити об’єднану територіальну громаду
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 25-01-2017, 23:07
Переглядів: 410
 24 січня в Мамаївцях відбулися чергові громадські слухання в Мамаївській сільській раді щодо питання утворення об'єднаної територіальної громади, яку планують  створити з центром у Мамаївцях. 
Було прийнято рішення надіслати пропозицію щодо об'єднання до Стрілецькокутської, Білянської, Лужанської, Лашківської сільських рад Кіцманського району. 
Як повідомляє директор Центру розвитку місцевого самоврядування в Чернівецькій області Тетяна Татарчук, відповідно до рішення сільської ради стартувала процедура об'єднання, тож ці слухання, відповідно до законодавства, підтвердили бажання мешканців утворити нову об'єднану громаду.

Мамаївці запрошують чотири села створити об’єднану територіальну громаду

 На слуханнях директор Центру розвитку місцевого самоврядування в Чернівецькій області Тетяна Татарчук та регіональний консультант з правових питань Асоціації міст України Ольга Чепель окреслили правові та організаційні аспекти процесу об'єднання, доповіли про стан реформи в Україні та в області. Було підкреслено, що нині триває процес добровільного об'єднання громад, тому пріоритетом у формуванні остаточної конфігурації майбутньої громади буде рішення людей у населених пунктах всіх сільських та селищної рад, які отримають пропозицію щодо об'єднання.
Тетяна Татарчук зазначає, що її котре вразила консолідованість громадян у цьому селі, їхня активна життєва позиція, небайдужість до майбутнього села. Це звучало і у виступах жителів, і підтвердженням цього є те, що це вже третє обговорення питання об'єднання громад. Тож громадськість тут добре поінформована, свідома і цілеспроямована. Нині справа за сусідами - їхня черга висловити позицію щодо утворення нової громади, яка може стати першою в Кіцманському районі".

Мамаївці запрошують чотири села створити об’єднану територіальну громаду

 


 

Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет