Триває ямковий ремонт дороги з Кіцманя до Киселева
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 6-08-2019, 12:55
Переглядів: 6

5 серпня розпочався ямковий ремонт дороги з Кіцманя на Ставчани і Киселів. Дорожниками у понеділок було використано 5 вантажівок асфальтної суміші.

Триває ямковий ремонт дороги з Кіцманя до Киселева

 Нагадаємо, що 2 серпня у Кіцмані люди перекрили трасу, вимагаючи ремонту доріг до сіл Кіцманщини. Особливо — до Ставчан і Киселева. З ними зустрілися в.о.голови райдержадміністрації Галина Мельничук та начальник департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства ОДА Олександр Пуршага. Він роз'ясним механізм фінсування та проведення ремонтних робіт на дорогах і повідомив, що на ремонт частини дорожнього полотна тривають тендери.

 


Триває ямковий ремонт дороги з Кіцманя до Киселева

 Тож 5 серпня начальник департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Олександр Пуршага разом з в.о.голови райдержадміністрації Галиною Мельничук ознайомились з ходом ямкового ремонту на дорозі Кіцмань-Киселів-Степанівка. Тут працюють бригади філій «Кіцманський райавтодор» спільно з Чернівецькою ДЕД, філією «Заставнівський райавтодор» та ШБУ 60 (с.Магала). Дороги місцевого значення у 2019 році передані на баланс облдержадміністрації і утримуються за рахунок ОДА. Про це йдеться на офіційному сайті райдержадміністрації kitsman.bukoda.gov.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет