Термін дії водійського посвідчення планують скоротити
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 26-01-2017, 14:06
Переглядів: 300

 

 Термін дії водійського посвідчення планують скоротити

МВС планує скоротити термін дії водійських посвідчень з 30 до 5-15 років, в залежності від категорії транспортних засобів, а також переглянути і привести ці категорії у відповідність до вимог ЄС. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила заступник міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва.

 

Невід’ємною вимогою Угоди про асоціацію між Україною та ЄС є гармонізація національного законодавства та приведення внутрішніх правових норм у відповідність до європейських. Зокрема, це стосується і норм, що регулюють дорожній рух.

— Сьогодні національне посвідчення водія дає право на керування транспортом протягом 30 років з дати його отримання. За вимогами Директиви (ЄС) нормами будуть встановлені нові строки — від 5 до 15 років, у залежності від категорії транспорту з метою періодичної перевірки відповідності здоров’я водіїв встановленим медичним та психофізичним вимогам, — зазначає А.Дєєва.

За її словами, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та міжнародних перевезень також «будуть переглянуті категорії транспорту і встановлені нові стандарти періодичності проходження технічного контролю транспорту, що перевозить небезпечні вантажі; стандарти щодо підготовки та екзаменації водіїв та відповідальних за перевезення осіб; а також запроваджено вдосконалену систему звітності».

Також передбачено запровадження мікрочіпу як складової частини посвідчення водія й унормування віку для допуску до керування певними категоріями транспортних засобів.

— Унормування віку отримання прав розширить доступ до керування окремими категоріями транспорту, мікрочіпи забезпечать захист від підробок, а перегляд строків дійсності сприятиме більшій безпеці дорожнього руху, — зазначає А.Дєєва.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет