Визначили сильніших
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 27-01-2017, 09:31
Переглядів: 218

Визначили сильніших

 Минулими вихідними проводилися змагання з волейболу та настільного тенісу серед вихованців Кіцманської РДЮСШ «Колос». Учні показали хорошу гру та спортивний характер. У запеклій боротьбі перше місце зайняли волейболісти зі Ставчан, друге місце у киселівських, третє у шишківських, четверте у борівських, п’яте у шишківських спортсменів. Таким чином визначили гравців, які будуть захищати честь спортивної школи на обласних змаганнях в м.Сторожинець.

У турнірі з настільного тенісу виступали кращі вихованці спортивної школи з Верхніх Станівців, Зеленева, Шишківців та Кіцманя. Змагання проводилися серед юнаків та дівчат відповідно до вікових особливостей. У результаті змагань серед дівчат перше місце зайняла Галина Захарова із Зеленева, друге — Ліна Літун з Шишківців. Серед молодших юнаків переможцем став Богдан Чайка з Кіцманя, друге місце зайняв Богдан Грицюк із Зеленева, третє — Михайло Бевцик з Кіцманя.
Серед спортсменів старшої вікової групи перше місце зайняв Микола Панюшин (Шишківці), друге — Іван Михайлюк (Верхні Станівці), третє — Василь Гулей (Шишківці). Змістовну гру показали такі гравці, як Іван Палагнюк, Максим Віксич, Михайло Павлюк, Станіслав Савчук, Михайло Сандуляк, Георгій Грицюк.


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет