Рибалок застерегли від нещасних випадків на льоду
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 7-02-2017, 10:40
Переглядів: 223

Рибалок застерегли від нещасних випадків на льоду

6 лютого працівники Кіцманського РВ УДСНС України у Чернівецькій області з метою попередження нещасних випадків під час перебування на кризі провели рейд у місцях зимової риболовлі. Під час заходу рятувальники довели до відома рибалок основні правила безпечного поводження на льоду під час риболовлі.

 Рибалок застерегли від нещасних випадків на льоду

 Рибалок застерегли від нещасних випадків на льоду

Зокрема, необхідно пам’ятати, що лід блакитного кольору — найміцніший, а білого — значно слабший. Для однієї людини безпечним вважається лід синюватого або зеленуватого відтінку, товщиною більшою за 5-7 см. Для групи людей безпечним є лід товщиною не менше, ніж 15 см. При пересуванні декількох людей по льоду треба йти один за одним на відстані.

При масовому катанні на ковзанах лід має бути товщиною не менше, ніж 25 см.

Перш ніж ступити на лід водоймища, перевірте товщину і міцність льодового покриву за допомогою довгої загостреної палиці (плішні) чи іншого подібного предмета. Якщо після першого удару лід пробивається і на ньому з’являється вода, то вихід на лід забороняється. Не дозволяється перевіряти міцність льоду ударами ніг!

Під час руху по льоду будьте обережними, уважно стежте за його поверхнею, обходьте небезпечні і підозрілі місця та ділянки з вмерзлими в лід кущами, травою і очеретом. Обминайте ділянки, покриті товстим прошарком снігу, бо там лід завжди тонший. Обережно спускайтеся з берега: лід може нещільно з'єднуватися із сушею, можливі тріщини, під льодом може бути повітря. Особливу обережність проявляйте у місцях зі швидкою течією, джерелами, струмками та теплими стічними водами підприємств. Тонкий лід і там, де б'ють ключі або струмок впадає в річку. Якщо лід недостатньо міцний, негайно зупиніться і повертайтеся назад тим же шляхом, роблячи перші кроки без відриву від його поверхні.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет