Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 27-01-2017, 10:31
Переглядів: 198

Минулих вихідних в м.Бучач Тернопільської області проводився Відкритий міжобласний турнір пам’яті з шахів «Дякую тобі, тату». Один із підприємців присвятив цей турнір своєму батькові, який у свій час допоміг йому відкрити бізнес.
У змаганнях узяли участь шахісти із областей Західного регіону, Києва та інших областей України. Всього на цей турнір зібралося 52 найсильніших шахістів. Рейтинг учасників був досить високий: 2 майстри спорту, 10 кандидатів у майстри спорту, близько 20 спортсменів першого розряду.

Переможцем турніру став майстер спорту з Києва Іван Захарчук, який набрав 8 очок із 9 можливих. Наш земляк з Кіцманя, кандидат у майстри спорту Микола Лісничук зайняв третє місце (7 очок). Переможців та призерів нагороджено грамотами та призами.
Василь Поляник із Мамаївців набрав 6 очок у своїй віковій групі і теж виграв приз. Добре виступили ще два наші земляки Василь Фівчук та Сергій Кожухар.
Районна організація ВФСТ «Колос» щиро вітає шахістів з успішним стартом сезону 2017 року.