Нова ретро-вистава в Брусниці
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 27-01-2017, 12:25
Переглядів: 251

Нова ретро-вистава в Брусниці

Сьогодні бібліотека є не тільки «Будинок книги», де традиційно можна отримати книгу для душі. Кожна бібліотека тепер працює у сучасному руслі, тож нові форми роботи дуже часто нетрадиційні, як для бібліотеки, але цікаві і потрібні для своїх користувачів. З цією метою при нашій бібліотеці кілька років успішно діє клуб за інтересами «Дитячий театр книги «Веселка».

В цьому році юні аматори підготували ретро-виставу "Новорічно-різдвяний кастинг у Солохи", прем’єра якої відбулася 12 січня перед учнями 1-5 класів, їх класними керівниками та батьками самих учасників.14 січня юні аматори виступили з вітальними віршами та щедрівкою біля будинку культури (на знімку) на традиційному святі Меланки, яке проводиться щорічно у селі. 19 січня черговий другий виступ з цією ж виставою для дорослих та малих жителів села відбувся у приміщенні бібліотеки.
На завершення новорічно-різдвяних свят, 22 січня, учасники театру книги здійснили виїзний виступ у с.Зеленів. Юні аматори майстерно зіграли свої ролі і подарували майже повному залу глядачів гарний настрій і приємні згадки про свій візит. Теплий прийом та організацію глядачів на виступ нам забезпечили завідувач клубом с.Зеленів Емануїл Михайлович Козьма, бібліотекар Оксана Василівна Коваль і завуч Зеленівського ЗНЗ Ольга Василівна Вервега. Перевезення юних акторів своїм власним автотранспортом здійснили Павло Лакуста та Іван Блажко.
Усі юні аматори: Крістіна Лемко (Солоха), Діма Приємський (Чорт), Ангеліна Завялець (Баба Яга), Дарина Никифорець (Директор клубу, Кайдашиха), Каріна Сливчук (Старуха Шапокляк), Анастасія Вірста (Проня, Матрьона), Анастасія Даниляк (Мама, Цвяточок), Юля Мельничук (1 Циганочка), Яна Мельничук (2 Циганочка), Олександра Косовець (3 Циганочка), Анна Жиг (4 Циганочка), Ростислав Курчак (Доця, Прапорщик Ларін) та Олександр Лакуста (Капітан Дукаліс) готуються до нових виступів.


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет