Опорна школа в Мамаївцях: буде чи не буде?
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 16-02-2017, 16:34
Переглядів: 222

9 лютого на сесії Мамаїівської сільської ради було прийнято рішення про створення опорної школи на базі Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2. Внаслідок цього Мамаївський НВК №1 мав стати філією опорної школи, понизити свій ступінь і навчати дітей до 9 класу, а старшокласників — перевести у школу в Старому куті.

Опорна школа в Мамаївцях: буде чи не буде?

 

Це рішення викликало неоднозначну реакцію в жителів села, особливо з Нового кута. Після звернення педагогічного колективу і батьків учнів першої школи Мамаївський сільський голова Сергій Угринчук своїм розпорядженням призупинив виконання рішення сесії. Це питання після обговорення в громаді та розгляду на депутатській комісії повторно буде розглянуто на позачерговій сесії сільської ради, яку заплановано провести в кінці лютого.

Довідково: за інформацією відділу освіти, молоді і спорту Кіцманської РДА, в Мамаївському НВК №1 налічується 327 дітей, з них 67 — дошкільнята, 260 — школярів, у тому числі 29 учнів 10-11 класів. У Мамаївському ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 навчається 425 учнів, у тому числі 36 старшокласників.

Створення опорних шкіл – один із механізмів реформування системи загальної середньої освіти, мета якого – забезпечення рівного доступу дітей відповідного віку до якісної освіти; впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особи, а також допрофесійного навчання незалежно від місця їх проживання; раціонального і ефективного використання наявних ресурсів. (Постанова Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 р. №79). На зміцнення матеріально-технічної бази опорних закладів з державного бюджету виділяють значні кошти.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет