Малятинці — до Ставчан, Лашківка — до Кіцманя, а Оршівці не хочуть об’єднуватися
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 26-02-2017, 18:03
Переглядів: 82

 У громадах Кіцманщини триває активне обговорення об’єднання громад, проводяться громадські слухання і люди обирають, до якої ОТГ має увійти їх населений пункт.
Сьогодні, 26 лютого, збори села і громадські слухання відбулися в Малятинцях. Після звіту сільського голови Івана Маруняка обговорювали реформу децентралізації.

Про переваги та практичний досвід уже об’єднаних громад розповідала та відповідала на запитання присутніх координатор регіонального офісу реформ з децентралізації та розвитку в Чернівецькій області Тетяна Татарчук.
Після активного обговорення 133 присутніх на зборах жителів Малятинців підтримали пропозицію приєднатися до Ставчанської ОТГ (130 — за, 2 — утрималося, 1 – проти).

Аналогічні громадські слухання сьогодні відбулися і в Лашківці, участь у голосування стосовно утворення об’єднаної територіальної громади взяло 146 жителів Лашківки і Витилівки. 108 проголосувало за об’єднання з Кіцманем, 36 — за пропозицію ні з ким не об‘єднуватися.

Минулого тижня питання створення ОТГ обговорювалося і на зборах з Оршівцях. Проте там більшістю голосів присутніх на зборах було вирішено залишатися окремою громадою. Серед жителів Оршівців існує думка, що село доцільно було б приєднати до розташованого поруч Снятина, але діюче законодавство забороняє створювати ОТГ з населених пунктів різних областей.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет