Визначили переможців районного дитячого конкурсу «Пісня буде поміж нас»
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 27-02-2017, 12:35
Переглядів: 163

 

Визначили переможців районного дитячого конкурсу «Пісня буде поміж нас»

26 лютого в районному Будинку народної творчості та дозвілля відбувся традиційний районний дитячий конкурс української естрадної пісні «Пісня буде поміж нас», присвячений 68-й річниці від дня народження Володимира Івасюка.

 

 

Конкурс проводиться з метою популяризації пісенних та музичних творів професійних композиторів, композиторів та поетів району, задля пошуку і розкриття творчих здібностей молодих виконавців і авторів, їх внесок у відродження, збереження і розвиток національної культури та творчої спадщини В.Івасюка.

У конкурсі взяли участь 24 виконавці естрадного співу — гуртківці клубних закладів району та учні музичних шкіл. Учасники продемонстрували належний рівень виконавської майстерності, чистоту інтонування, артистичність та сценічну культуру.

Визначили переможців районного дитячого конкурсу «Пісня буде поміж нас»

Поважне журі визначило переможців. Так перше місце і стипендію імені В.Івасюка отримала Мирослава Стабрин зі Ставчан. Друге місце розділили Павло Кав’юк з Кіцманя та Даніела Хоміга з Мамаївців. Треті місця посіли Вікторія Піц з Драчинців, Олеся Волощук з Іванківців та Анна Гурин з Кіцманя.

 

Учасники конкурсу нагороджені подяками, а переможці — дипломами.

Сергій КОШМАН,

методист по масових заходах РБНТД.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет