Заввідувачка Кіцманського відділення банку ошукала людей на мільйони і зникла
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 7-03-2017, 18:59
Переглядів: 168


У Кіцмані працівниця районного відділення «UniCreditBank» привласнила понад 15 мільйонів гривень. Жінка брала у людей гроші на депозит, видавала документи, завірені печаткою, та кошти через касу не проводила. Зрештою, назбиравши кілька мільйонів, просто зникла. 

Про це повідомляє http://acc.cv.ua/chernivtsi/19938-zaviduvachka-odnogo-z-viddilen-banku-groshi-u-lyudej-vzyala-i-znikla

10 березня у Кіцманському районному суді відбудеться перше судове засідання з цього приводу. Колишня завідувачка Кіцманським відділенням «UniCreditBank» ошукала 89 буковинців. Досі її місце знаходження невідоме. Тож це буде перше в області заочне засудження підозрюваної.
- Вона приймала на депозит великі суми. Пропонувала 25% річних на рік у гривнях, 14% - у доларах та євро, - розповідає Олександр, один із потерпілих. – Оформляла договори та брала кошти у власному кабінеті. Кошти давали їй в руки, а вона клала їх у сейф. Відсотки так само отримували з сейфу. Клієнтів було чимало, серед них – аграрії, підприємці, родичі правоохоронців. Не довіряти завідувачці відділенням не було підстав: вона пропрацювала у банківській сфері 40 років, користувалася повагою у колег і досі не робила нічого протизаконного. 
- Ми дружили з цією жінкою, мешкали по-сусідству. Разом їздили відпочивати, відзначали свята. Вона - онкохвора, час від часу проходила лікування в онкодиспансері, - каже Сергій, ще один постраждалий. – Коли запропонувала нам депозит під доволі вигідний відсоток, вирішили не зволікати. Це було ще у 2008 році. Прийшли до неї у банк, зайшли до кабінету, підписали договір банківського вкладу та розпорядження на виплату відсотків. Здавалося, все цілком законно. Тільки зараз аналізую: мої гроші вона клала просто в сейф у власному кабінеті… Коли приходив за відсотками, так само видавала із сейфу. Так не лише свої гроші вклали, а й знайомим порадили… Знаю, що один аграрій віддав їй п`ять мільйонів гривень, знайомий підприємець – 40 тисяч євро. Я «попав» на понад 20 тисяч доларів. Відсотки вона віддавала справно. Коли ж захотів забрати депозит, почала шукати відмовки, казала прийти завтра, через тиждень, через місяць… Тоді я прийшов до неї додому і попросив повернути гроші. Вона лежала хвора. Сказала, вже завтра все віддасть. А наступного дня її і слід пропав. Телефонного зв`язку не було, квартира замкнена… Тоді я і звернувся до правоохоронних органів.  
За словами постраждалих, від шахрайських дій керівниці одного з відділень «UniCreditBank» постраждали понад 89 вкладників.
- Напередодні своєї втечі не нехтувала нічим: брала у людей євро начебто для того, щоб поміняти на гривні, і «годувала» обіцянками, - продовжує Сергій. – Я думаю, зараз вона десь за кордоном, бо співпрацювала з американською страховою фірмою, тож часто виїжджала за межі України. Також у неї є родичі у Росії, тож цілком імовірно, що вона могла виїхати до них.       У міліції триває розслідування. Ошукані вкладники сподіваються справедливого рішення суду. Проте розуміють, що навіть якщо суд визнає підозрювану винною, покарання вона уникне, бо досі перебуває у розшуку.

Джерело: http://acc.cv.ua/chernivtsi/19938-zaviduvachka-odnogo-z-viddilen-banku-groshi-u-lyudej-vzyala-i-zniklaДжерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет