Сьогодні, 9 березня, розпочався весняний місячник санітарної очистки та благоустрою
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 9-03-2017, 10:46
Переглядів: 151

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ, КЕРІВНИКИ БЮДЖЕТНИХ, ПРИВАТНИХ, ГРОМАДСЬКИХ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ, ЖИТЕЛІ КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ, ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

З 9 березня по 9 квітня цього року в районі триватиме весняний місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів, а також 8 квітня визначено днем проведення всеукраїнської акції – День довкілля.

 Сьогодні, 9 березня, розпочався весняний місячник санітарної очистки та благоустрою

 

З метою поліпшення стану довкілля, озеленення і приведення у належний санітарний стан наших сіл, селищ та міста запрошуємо всіх долучитися та взяти активну участь у проведенні санітарної очистки та благоустрою.

Владою на місцях буде проведено ряд першочергових та невідкладних заходів по впорядкуванні вулиць та доріг, меморіалів та місць поховань, роботи по озелененню, вивезенню сміття, як з приватного сектору так і від багатоповерхівок та очищенню смітників.

Ми без сумніву сподіваємось на підтримку, маємо надію, що всі жителі як міста так і селищ та сіл, не будуть стояти осторонь цього процесу, інакше місцеві ради та комунальні підприємства самотужки не зможуть навести належний санітарний порядок і утримувати населені пункти в чистоті.

Тому, закликаємо всі підприємства, установи, організації, навчальні заклади, селянські спілки та фермерські господарства політичні партії та громадські організації на чолі із депутатами всіх рівнів, ОСББ та ЖБК, мешканців району не залишатись байдужими до підтримання належного санітарного стану району та активно долучитись до проведення санітарної очистки та благоустрою, провести прибирання прилеглих та закріплених територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, прибережних та придорожніх смуг, а також приватних господарств.

Благоустрій завжди був зовнішнім обличчям міста чи села перед гостями, а для самих мешканців створював комфорт проживання в ньому.

Шановні жителі! Спільними зусиллями нам під силу зробити Кіцманський район найчистішим та найохайнішим серед районів області.

Будьмо справжніми патріотами, які люблять рідний край і дбають про нього!

Ю. Д. Косар,

перший заступник голови райдержадміністрації.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет