На Кіцманщині працівники поліції застерігають уникати злочинних груп в соціальних мережах
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 13-03-2017, 12:12
Переглядів: 131

У соцмережах з’явилися групи, в яких доводять дітей до самогубства. Відомо, що фанати таких спільнот називають себе китами. Ці тварини асоціюються у них зі свободою, а кити — один з небагатьох видів ссавцівпредставники якого добровільно зводять рахунки з життям.

 

Тому у всіх шанувальників «моря китів» і «тихих будинків» на особистих сторінках зображені відео або малюнки з літаючими китами. Частіше всього  такі групи розміщені в соцмережі «ВКонтакті», під назвами: «Синій кит», «Море китів», «Тихий дім», «f57», «f58», «Розбуди мене о 4.20» та інші. Ця система, працює таким чином: основний принцип побудований на впливі на підсвідомість дитини шляхом розміщення «нагнітаючого» контенту – картинок у сіро-біло-чорному спектрі, музики психоемоційного направлення, відеозаписів актів самогубств.

У зв’язку з цим, батькам рекомендується приділяти більшу увагу психологічному стану дитини для того, щоб не допустити потрапляння дітей у такі групи.

Більше спілкуйтеся з дітьми, цікавтесь їхніми справами. Забезпечте організоване дозвілля дітей, залучивши їх до участі у спортивних секціях та гуртках, заходах освітнього та культурного спрямування, духовного розвитку.

Звертайте увагу на коло спілкування дитини.

Перевіряйте акаунти дитини в соціальних мережах, та групи, до яких входить акаунт. Перевіряйте вміст спілкування у приватних чатах.

Обов’язково контролюйте фото та відеофайли, які знаходяться в гаджетах дитини.

Перевіряйте шкірні покриви дитини на наявність пошкоджень та, у разі їх виявлення, з’ясовуйте обставини, за яких вони з’явилися. Особливу увагу звертайте на пошкодження різного роду в формі кита.

Установіть на гаджетах дитини функцію «батьківський контроль».

Виконувати поради поліції.

При виявленні таких груп необхідно  негайно повідомляти:  до кіберполіції https://www.cybercrime.gov.ua (цілодобово), телефон гарячої лінії (044) 374-37-21 (з 8:45 до 19:30 в робочі дні)) та до адміністрації соцмережі у якій було виявлено групу.                   

Контакти Сектору ювенальної превенції ГУ Національної поліції: тел. 59-15-73, електронна адреса: yvinalpolice@gmail.com

 

Віталій ГРОСУ,

начальник Кіцманського

відділу поліції,

полковник поліції.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет