Захід «Шевченко – наш. Він для усіх століть» відбувся в дитячій районній бібліотеці
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 13-03-2017, 12:58
Переглядів: 170

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко — велика і невмируща слава українського народу.

Захід «Шевченко – наш. Він для усіх століть» відбувся в дитячій районній бібліотеці

Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

10 березня у приміщенні читальної зали Кіцманської дитячої районної бібліотеки відбувся конкурс віршів між учнями 3-А класу Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ступенів. Діти декламували вірші Тараса Шевченка з великою любов’ю та шаною.

Переможницею конкурсу стала Яна Бевцик, друге місце розділили Вікторія Моргоч та Настасія Чобан, третє місце посіли Маргарита Слободян, Анастасія Петруняк, Лілія Зінчук. Усі учасники конкурсу отримали подяку за участь, а переможці — дипломи.

Велика вдячність від працівників Кіцманської дитячої районної бібліотеки дирекції Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ступенів та вчителю Галині Степанівні Корост за тісну співпрацю.

Алла КРАСНОВА,

завідуюча Кіцманською дитячою районною бібліотекою.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет