Патріотичну бесіду «Подвигу українських добровольців слава» провели для кіцманських гімназистів
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 13-03-2017, 17:32
Переглядів: 120

 Патріотичну бесіду «Подвигу українських добровольців слава» провели для кіцманських гімназистів

Сьогодні, 13 березня, напередодні святкування Дня українського добровольця у читальній залі Кіцманської дитячої районної бібліотеки було проведено патріотичну бесіду під назвою «Подвигу українських добровольців слава» для учнів ІІ-Б (6-Б) класу Кіцманської районної гімназії.

Гімназистам розповіли про те, що день українського добровольця — свято, яке відзначається в Україні 14 березня. Встановлене воно 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Ще декілька років тому ми не особливо звертали увагу на слова «слава Україні — Героям слава», а тепер ці слова набули нового змісту.

Наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що ці герої — хлопці, які зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі, які в мирний час повертають поранених у зоні АТО з «того світу», волонтери, на плечах яких тримається наша армія...

То хто ж вони наші герої-добровольці? Ми повинні знати їхні імена, тому й гімназистам розповіли про корисні справи добровольців Кіцманщини, зокрема, Тетяни Валеріївни Тучак з смт.Лужани, Андріяна Анатолійовича Арсьонова із с.Мамаївці, Юрія Володимировича Савчука із с.Ставчани, Олександра Миколайовича Шаха із смт.Неполоківці, Дмитра Вікторовича Бізюка із смт.Неполоківці.

Алла КРАСНОВА,

завідуюча дитячою районною бібліотекою.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет