День українського добровольця вперше відзначили на державному рівні
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 14-03-2017, 16:14
Переглядів: 256

День українського добровольця вперше відзначили на державному рівні

Сьогодні, 14 березня, в нашій державі вперше відзначається День українського добровольця, що встановлений 17 січня цього року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань, які брали участь у Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), та на підтримку ініціативи громадськості.

У час військових дій на Сході близько 60 тисяч добровольців сьогодні захищають територіальну цілісність і незалежність України, серед них — 69 жителів нашого району.

З нагоди вшанування на державному рівні подвигу цих відважних і жертовних людей у малій залі районної ради відбулось урочистосте зібрання за участю держслужбовців, волонтерів, громадськості.

Зі словами вдячності до добровольців звернулися голова райдержадміністрації Іван Друцул та голова районної ради Петро Лумей.

— Цю дату для відзначення Дня українського добровольця обрано невипадково, адже саме 14 березня 2014 року самооборона Майдану сформувалася в добровільний батальйон, щоб стати на захист нашої Батьківщини. Вони вирушили на військовий полігон у Нові Петрівці під Києвом для проходження військової підготовки та подальшої участі у воєнних діях. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону з подальшим відправленням у зону антитерористичної операції. І ця дата визначена Днем українського добровольця як данина поваги, шани цим людям, відзначення їх мужності, героїзму, патріотизму, — повідомив голова РДА І.В.Друцул.

— Дякуємо всім вам за відвагу. Бажаємо вам і вашим сім’ям миру, злагоди, достатку, Божого благословіння, щоб закінчилася війна і більше не проливалася кров кращих українських синів і дочок, — додав голова районної ради П.В.Лумей.

Під гучні і вдячні оплески присутніх посадовці з нагоди свята вручили добровольцям Кіцманщини квіти і Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради. Так за активну громадянську позицію, високий патріотизм, мужність відвагу та вагомий особистий внесок у захист єдиної незалежної та соборної України відзначили Андріяна Арсьонова з Мамаївців, Дмитра Бізюка та Олександра Шаха із Неполоківців, Юрія Савчука із Ставчан, Тетяну Тучак із Лужан. Добровольці ж, у свою чергу, подякували представникам влади за увагу і підтримку.

Христина ФЕДИК.

День українського добровольця вперше відзначили на державному рівні

 День українського добровольця вперше відзначили на державному рівні

 День українського добровольця вперше відзначили на державному рівні

 День українського добровольця вперше відзначили на державному рівніДжерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет