На громадських слуханнях Суховерхів і Давидівці підтримали об’єднання в Кіцманську громаду, а Ошихліби вирішили утриматися
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 19-03-2017, 16:34
Переглядів: 233

Сьогодні, 19 березня в Суховерхові відбулися громадські слухання, на яких розглядали пропозицію Кіцманської міської ради щодо утворення об’єднаної територіальної громади.

Спершу зі звітом про свою діяльність виступив Суховерхівський сільський голова Юрій Ткачук. Після цього почали розглядати і обговорювати пропозицію щодо об’єднання.

 

Перед присутніми жителями Суховерхова, яких на слухання прийшло більше сотні, із роз’ясненням реформ місцевого самоврядування та децентралізації, джерел наповнення бюджету громад, функціях старост, можливостях і ризиках новостворених громад виступили начальник відділу з питань містобудівного кадастру та регіонального розвитку управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Христина Марчук, асистент кафедри Європейського права та порівняльного правознавства ЧНУ ім.Юрія ФедьковичаВікторія Чебан, регіональний консультант з бюджетних питань Асоціації міст України Євген Прокопець, заступник голови райдержадміністрації Галина Мельничук та депутати, жителі Суховерхова.

До Суховерхівської сільради надійшла одна пропозиція про об’єднання — від Кіцманя. Тож більшістю голосів цюпропозицію підтримали (95 осіб взяло участь у голосуванні, 89 проголосували «за»).

Такі ж слухання відбулися в Давидівцях, куди надійшло дві пропозиції про об’єднання — від Кіцманя і Ставчан. За словами сільського голови Михайла Прунчака, після обговорення пропозицій і виступів експертів присутні на зборах підтримали запрошення Кіцманської громади.

В Ошихліби на громадські слухання 19 березня прийшло близько 130 людей, але, як розповів сільського голова Тарас Канюк, після обговорення пропозиції Кіцманської міської ради люди вирішили поки що утриматися від об’єднання.

Результати громадських обговорень будуть винесені на сесії сільських рад, які й приймуть остаточне рішення щодо добровільного об’єднання громад. 

Нагадаємо, як ми повідомляли, 17 березня депутати Лашківської сільради не підтримали рішення громадського обговорення і вирішили не об’єднуватися з Кіцманем.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет